ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ВІДКРИЛА ФОРУМ «УКРАЇНА 30. САМІТ. ДІТИ»

Перша леді Олена Зеленська взяла участь у відкритті Всеукраїнського форуму «Україна 30. Саміт. Діти». Він є частиною серії заходів, присвячених 75-річчю Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Привітати фонд із ювілеєм зібралися представники українського уряду та посольств.

14:14 09.12.2021

Територіальний сервісний центр 5146 інформує:"Цифровізація та клієнтоорієнтованість – основні принципи надання адміністративних послуг"

Начальник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко зустрівся з в. о. голови Закарпатської ОДА Петром Добромільським аби обговорити актуальні питання цифровізації роботи сервісних центрів МВС, переведення більшості послуг в онлайн-формат та спрощення процедур отримання документів.

14:10 09.12.2021

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ – НАДАННЯ ДОПОМОГИ “єПІДТРИМКА” (ВИПЛАТИ ПО 1000 ГРН)

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

12:59 09.12.2021

СТАНЕ БЕЗБАР’ЄРНИМ: У ЛЬВОВІ ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНИЙ МУЗЕЙ ПІНЗЕЛЯ

У Львові після оновлення відкриється музей Пінзеля, де експоновані 29 робіт унікального майстра барокової скульптури, 5 робіт його учнів та 9 малярських портретів шляхти і духовенства. Наразі в музеї завершуються роботи з облаштування безбар’єрного простору, він має стати повністю доступним для різних відвідувачів, в тому числі людей порушеннями зору чи слуху, літніх людей, батьків з маленькими дітьми тощо.

14:44 08.12.2021

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Сьогодні 30 років з дня ухвалення Закону «Про Збройні Сили України». Щиро вітаю вас із професійним святом! Ваші мужність, героїзм та патріотизм стали запорукою спокійного життя населення громади.

12:12 06.12.2021

СЛУЖБОЮ У СПРАВАХ ДІТЕЙ МАЯКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  ПРОВЕДЕНО ЛЕКЦІЮ ДЛЯ УЧНІВ 9, 10 КЛАСІВ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

СЛУЖБОЮ У СПРАВАХ ДІТЕЙ МАЯКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕДЕНО ЛЕКЦІЮ ДЛЯ УЧНІВ 9, 10 КЛАСІВ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щороку в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка, в першу чергу, покликана привернути увагу громадськості до актуальних для суспільства проблем: подолання сімейного насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування нетерпимого ставлення до насильства серед населення. Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

14:07 02.12.2021

Новий штам коронавірусу “Омікрон”: що відомо

Всесвітня організація охорони здоров’я назвала новий штам коронавірусної хвороби “Омікрон” таким, що викликає занепокоєння. Таку ж саму класифікацію було надано і Європейським центром по контролю за хворобами.

14:02 02.12.2021