Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 12:12

Сьогодні 30 років з дня ухвалення Закону «Про Збройні Сили України». Щиро вітаю вас із професійним святом! Ваші мужність, героїзм та патріотизм стали запорукою спокійного життя населення громади.

День, коли вітаємо Збройні Сили України,  по часу стоїть поряд з Міжнародним днем волонтера, ми  маємо можливість відзначити цю унікальну синергію. Адже у момент  конфлікту, в момент  збройної агресії проти України, саме військові,  опираючись на допомогу суспільства через волонтерські організації дають відсіч ворогу на Сході.

Сьогодні ми не тільки вшануємо всіх героїв, що боронять нашу незалежність, але й обов’язково згадаємо тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє нашої країни. Вічна їм пам’ять та слава!

Усім воїнам української армії в цей день хочу побажати міцного здоров’я, щастя, наснаги та перемог. Тим, хто сьогодні знаходиться на передовій, – повернутися додому живими й здоровими. Ми всі чекаємо на вас!

Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

голова Маяківської СТГ Віктор ДЯЧЕНКО.