Мінцифра запустило «Цифрограм» — національний тест на цифрову грамотність

Тест з цифрової грамотності допоможе виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини у цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити. Міністерство цифрової трансформації України запускає на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність громадян.

11:03 25.11.2021

16 днів проти насильства - Всеукраїнська акція

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року в Україні проходитиме традиційна щорічна акція «16 днів проти насильства», учасником якої стане і Маяківська сільська територіальна громада.

17:23 22.11.2021

Запрошуємо всіх мешканців Маяківської сільської територіальної громади долучитися до масштабної акції «Створюймо ліси разом»

У рамках програми Президента «Зелена країна» за 3 роки планується висадити 1 мільярд нових дерев, за 10 років – збільшити площу лісів в Україні на 1 мільйон гектарів. Для Одеського регіону акція дасть змогу збільшити рівень лісистості в нашому регіоні.

18:24 18.11.2021

КРОКИ ПАЦІЄНТА З РОЗЛАДАМИ ПСИХІКИ, ПОВЕДІНКИ ТА ЕПІЛЕПСІЄЮ ДО “ДОСТУПНИХ ЛІКІВ”

Відвідати лікуючого лікаря (невролога чи психіатра) якщо лікуючого невролога не маєте – отримати направлення у сімейного лікаря. До психіатра направлення не потрібне. Скласти з лікарем індивідуальний план лікування. індивідуальний план лікування лікар має обов’язково внести в електронну систему охорони здоров’я.

11:49 16.11.2021

7 законопроектів, важливих для децентралізації та розвитку громад

У 2021 році Верховна Рада України прийняла декілька важливих для розвитку громад законів. Зокрема, народні депутати вдосконалили систему управління земельними ресурсами, впорядкували питання діяльності старост і створення старостинських округів, посприяли культурному розвитку громад і регіонів, створили стимули для створення в громадах індустріальних парків…

10:35 16.11.2021