Євроатлантична інтеграція (НАТО)

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: МИ РОЗПОЧИНАЄМО ПРОЦЕС ГЕОГРАФІЧНОЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ДИПЛОМАТІЇ, І ЩОРОКУ В ГУТІ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКИХ ПОСЛІВ

Конференція за участю всіх послів України, яка відбудеться 21-22 грудня в Гуті Івано-Франківської області, розпочне масштабний процес географічної децентралізації української дипломатії. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ після тристоронньої зустрічі з президентами Польщі й Литви в резиденції «Синьогора».

08:47:47 21.12.2021

6-18 вересня 2021 року, в Одесі та Одеській області, перебуватиме з робочим візитом Віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції відвідає Ольга Стефанишина. Запланована участь Віце-прем’єр міністра в VI-му бізнес-форумі «

16-18 вересня 2021 року, в Одесі та Одеській області, перебуватиме з робочим візитом Віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції відвідає Ольга Стефанишина.

10:54:40 16.09.2021