Заклади соціальної сфери

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ! Дотримання правил пожежної безпеки!

За статистичними даними Головного управління ДСНС України в Одеській області у 2021 році на території Одеського району Одеській області виникло 2494 пожежі, у наслідок яких загинуло 53 особи, серед них 1 дитина, отримали травми 50 осіб.

16:26:09 10.02.2022

ДОПОМОЖИ ДИТИНІ-ПРИЙМИ ПІД СВІЙ ДАХ! Патронат над дитиною – допомога у складних життєвих ситуаціях.

Патронат над дитиною – професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Потребує захисту у сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

14:06:14 07.02.2022

Безпека дитини в інтернеті: про що необхідно говорити.

Зараз в Україні майже 22 млн користувачів інтернету, питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті.

11:13:42 31.01.2022