Заклади соціальної сфери

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

30 липня у світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.

11:14:14 29.07.2021

Попередження дитячого травматизму

До УВАГИ!!!! ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ! Пам'ятка з безпеки життєдіяльності та запобігання дитячого травматизму під час карантину та канікул Нещасні випадки на вулицях, дорогах, на майданах тощо трапляються з дітьми частіше за все тому, що вони не знають або не виконують правил безпечної поведінки.

12:14:48 14.07.2021

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» звертається до всіх небайдужих з проханням надати благодійну допомогу

у вигляді передачі до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» технічних та інших засобів реабілітації, а саме: інвалідних візків (колісні крісла), ходунків, милиць (костилі), палиць, якщо у Вас є непотрібні для вашого використання зазначені засоби реабілітації, з метою створення пункту прокату.          Засоби реабілітації будуть видаватися безкоштовно для тимчасового користування громадянам Маяківської сільської територіальної громади, які мають рухові проблеми зі здоров’ям. Наша адреса: 67654, вул. Богачова, 98, с. Маяки Біляївського району Одеської області (другий поверх адміністративної будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини).

12:03:34 14.07.2021

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» інформує: Насильство у сім’ї – важлива соціальна проблема! Його прояви, наслідки, захист та профілактика

На жаль, в нашому суспільстві переважає думка, що проблеми жорстокого поводження із членами сім'ї є внутрішньою проблемою цієї сім'ї і не потребує втручання суспільства, а тим більше держави. Але саме право на захист від насильства над особою, особливо в сім'ї, є одним із найголовніших прав громадян та дітей зокрема.

15:04:49 22.06.2021

ПАТРОНАТ

Саме головне в патронаті – турботу та виховання дитина отримує в сімейних умовах,продовжуючи спілкування з близькими людьми, друзями та відвідувати свій дитячий садок або школу.

14:40:01 22.06.2021