Освітні документи тепер в Дії

Виїхали за кордон і забули диплом вдома? Тепер це не проблема. Одні з найочікуваніших документів завжди з вами — в Дії.

12:45 28.03.2024

БеЗБАР'ЄРНІСТЬ

Навіщо ми привозимо з моря незвичної форми камінчик або ребристу мушлю? Бо це спогади про відпочинок і про приємні емоції. Щойно ми зазираємо у перламутрову серединку або пальцями відчуваємо гладкість полірованої гальки – і от ми знову подумки там, де було дуже добре.

12:35 28.03.2024

Як військовослужбовцям отримати безоплатну правничу допомогу?

Усі військовослужбовці в Україні мають право на безоплатну правничу допомогу з питань, пов'язаних зі службою чи іншими життєвими ситуаціями. Можна отримати правову інформацію, роз’яснення та консультації юристів.

14:29 26.03.2024

ТИ ЯК?

Хоч би як нам було цікаво, хоч би як ми хотіли дізнатися, коли ж закінчиться війна, пам’ятаймо про особисті кордони одне одного. Запитайте ветерана чи ветеранку, як їх зустріли вдома, як почуваються, чим планують займатися, чи потрібна якась допомога… Навіть якщо людина цього не покаже, насправді вона буде глибоко вдячна вам за повагу і тактовність.

14:24 26.03.2024

БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ

Хто не любить фільми про супергероїв? Кого не приваблюють шпигунські штучки чи не захоплюють геніальні схеми розвідки? Але справжні супергерої серед нас. Бо подвиг – це не стрибнути через каньйон на спортивному мотоциклі після місяців тренувань. Подвиг – це сісти за кермо звичайної автівки та піти на таран ворожого броньовика.

14:19 26.03.2024