Протидія торгівлі людьми

Новини Міністерства соціальної політики України про Протидію торгівлі людьми

Новини Міністерства освіти і науки України про Протидію торгівлі людьми

Новини Міжнародної організації з міграціїї про Протидію торгівлі людьми

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 № 29 , Міністерство соціальної політіки є національним координатором у сфері протидії торгівлі людьми. Головні новини Мінсоцполітики у сфері протидії торгівлі людьми за посиланням: http://msp.gov.ua/timeline