Формування місцевого бюджету

Рішення Маяківської сільської ради від 20 грудня 2022 року № 46/25 - VІІI «Про  бюджет Маяківської сільської  територіальної громади  на 2023 рік»

Пояснювальна записка

Проект рішення  Маяківської сільської ради від _________ 20__ року №_____"Про бюджет Маяківської сільської територіальної громади на 2023 рік" (доопрацьований)

Додаток 7

Пояснювальна записка до бюджету Маяківської сільської територіальної громади на 2023 рік

Додаток 7

Протокол №3 засідання робочої групи з питань формування бюджету Маяківської сільської територіальної громади на 2023 рік

Протокол №2 засідання робочої групи з питань формування бюджету Маяківської сільської територіальної громади на 2023 рік

Протокол №1 засідання робочої групи з питань формування бюджету Маяківської сільської територіальної громади на 2023 рік

Пояснювальна записка

Розпорядження Маяківського сільського голови від 08.08.2022року №62/3-2022 "Про створення робочої групи з розробки проекту бюджету Маяківської сільської територіальної громади на 2023 рік "