Новини

Займатися фізичною активністю усією родиною – це чудовий спосіб зміцнити здоров'я і провести час разом!

Що можна робити? - Спільні прогулянки. Виходьте на прогулянки після вечері, обговорюйте як минув день і насолоджуйтеся природою. - Спортивні ігри. Грайте у футбол, волейбол, бадмінтон чи баскетбол у парку – весело і корисно! - Йога чудово підходить для групових занять, а також будь-якого віку й рівня фізичної підготовки. - Домашні тренування. Це може бути спільна ранкова руханка чи короткі активні перерви вдома з простими вправами. - Танцюйте разом. Увімкніть улюблену музику і просто насолоджуйтеся усією родиною!

09:55:00 18.07.2024

Головне управління ДПС в Одеській області (Овідіопольська державна податкова інспекція) повідомляє

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.07.2020 № 720 «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Одеської області» відбулись зміни щодо територіального підпорядкування низки населених пунктів Одеської області, зокрема, села Надлиманське, Йосипівка та Лібенталь увійшли до складу Маяківської сільської територіальної громади. Зазначена сільська територіальна громада обслуговуються Головним управлінням ДПС в Одеській області (Біляївська державна податкова інспекція).

14:57:48 16.07.2024

Головне управління ДПС в Одеській області інформує

у разі встановлення в ході перевірки факту не проведення або проведення з порушеннями розрахункових операцій через РРО та/або ПРРО з фіскальним режимом роботи до такого суб’єкта господарювання, за рішенням відповідних контролюючих органів, застосовуються фінансові санкції в таких, зокрема розмірах:

15:46:59 23.02.2022