Дата: від до Скинути

У МАЯКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ ЩЕДРІВОК ТА КОЛЯДОК «РІЗДВЯНА ЗІРКА»

«Різдвяна зірка» – саме так називається перший зимовий фестиваль у Маяківській громаді, який відбудеться у субботу, 15 січня 2022 року. А місцем проведення стане Будинок культури у с. Маяки.

15:30 13.01.2022

В ОДЕСІ ПРИСТУПИЛИ ДО ЗВЕДЕННЯ КЛЮЧОВОЇ ЕСТАКАДИ НА НОВІЙ ДОРОЗІ ДО МОРСЬКОГО ПОРТУ

В Одесі встановили перші три опори майбутньої естакади, яка стане ключовим елементом нової дороги до Одеського морського порту. Естакада матиме у довжину 546 метрів. Новий маршрут до моря будують за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Нова 6-кілометрова дорога поєднає порт із трасою М-28 Одеса – Южний. Також ця дорога стане безплатною альтернативою маршруту, яким водії вимушені користуватися станом на зараз.

12:24 12.01.2022

Бар’єри

Бар’єри — це ті перепони, які заважають різним людям отримати доступ до можливостей, і через це не дають їм повністю реалізувати свій потенціал. Дуже часто бар’єри створюють самі люди внаслідок незнання, стереотипів та упереджень. Через це виникає неправильний та незручний дизайн, дискримінаційні процедури і негативне ставлення.

10:40 12.01.2022

З 16 січня друковані ЗМІ мають видаватися державною мовою

16 січня 2022 року набуває чинності 25 стаття Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", яка регламентує використання державної мови у сфері друкованих засобів масової інформації.

10:31 12.01.2022

НАБУВ ЧИННОСТІ ЗАКОН, ЩО СПРИЯТИМЕ РОЗВИТКУ ВИНОГРАДАРСТВА ТА САДІВНИЦТВА В УКРАЇНІ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» № 1989-ІХ, ухвалений Верховною Радою України 17 грудня 2021 року.

10:27 12.01.2022

ДСНС України закликає громадян дотримуватись правил безпеки на льоду

В усіх регіонах країни рятувальники проводять попереджувальну роботу, аби запобігти нещасним випадкам на водоймах у зимовий період. Та попри численні застереження, люди продовжують наражати свої життя на небезпеку. Хтось це робить заради кількох рибин. Дехто вважає, що легкого морозу достатньо, аби найближчий ледь замерзлий ставок можна було б використовувати як ковзанку. Кожен цей випадок - не лише порушення правил безпеки і байдуже ставлення до свого здоров'я, а й поганий приклад дітям.

10:15 12.01.2022

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

16:45 11.01.2022

Новорічні подарунки від місцевої влади

Згідно місцевої програми «Захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на 2021-2025 роки» у новорічні свята 35 дітям-сиротам та дітям,  позбавленим батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів-піклувальників Маяківської громади було вручено солодкі подарунки.

12:18 10.01.2022