Європейська інтеграція (ЄС)

Роумінг, як удома. Європейська рада закликала оновити Регламент про роумінг у країнах ЄС до кінця року

За підсумками обговорення під час засідання 21–22 жовтня 2021 року Європейська рада закликала співзаконодавців ЄС — Раду ЄС та Європейський парламент досягти домовленості щодо оновлення Регламенту стосовно роумінгу до кінця 2021 року. Новий регламент продовжить дію чинних правил, термін дії яких закінчується у 2022 році, ще на 10 років.

11:24:00 09.11.2021

В Україні запроваджуватимуть велику програму енергозбереження – Глава держави

Україна повинна бути енергонезалежною, тому за підтримки Європейського Союзу в нашій країні запроваджуватимуть велику програму з енергомодернізації. Про це розповів Президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання представників ЗМІ за підсумками 23-го Саміту Україна – ЄС у Києві.

10:12:36 13.10.2021

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

«Щоб оживити ООН, потрібна правда» – один з головних меседжів Володимира Зеленського на дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Дивіться повну версію виступу.

10:09:40 13.10.2021

Ігор Жовква: 23-й Саміт Україна – ЄС був одним із найуспішніших за історію відносин нашої держави з Євросоюзом

23-й Саміт Україна – ЄС, який відбувся 12 жовтня в Києві за участю Президента України Володимира Зеленського, Президента Європейської ради Шарля Мішеля та Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, став важливим етапом розвитку політичного діалогу та поглиблення інтеграції між нашою державою та Євросоюзом. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква.

09:58:01 13.10.2021

Технічна інтеграція Украіїни до Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю отримала необхідне нормативне закріплення

Під час засідання 17 травня 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив відповідну постанову, що нормативно врегульовує повноцінну роботу України в рамках Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю та дозволяє впровадити європейську систему формування та справляння плати за аеронавігаційні послуги на маршруті, які надає у повітряному просторі України національний провайдер Украерорух.

15:22:27 18.05.2021

Підписання Декларації про європейську перспективу України наближає повноцінну інтеграцію у Європейський Союз – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський разом з лідерами Естонії, Латвії та Литви на запрошення Президента Польщі Анджея Дуди третього травня цього року взяв участь в урочистостях з нагоди 230-ї річниці ухвалення Конституції Речі Посполитої – першого такого документа у Європі, зіставного із сучасними конституціями, який набув чинності.

12:36:28 05.05.2021

Працюємо над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифікату про імунітет від COVID-19

Під час онлайн-зустрічі Ольга Стефанішина, Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, та Вєра Юрова, Віцепрезидентка Європейської комісії з питань цінностей та прозорості, обговорили початок спільної роботи над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифікату про імунітет від COVID-19 (Digital Green Certificate).

12:58:05 16.04.2021