Європейська інтеграція (ЄС)

Технічна інтеграція Украіїни до Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю отримала необхідне нормативне закріплення

Під час засідання 17 травня 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив відповідну постанову, що нормативно врегульовує повноцінну роботу України в рамках Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю та дозволяє впровадити європейську систему формування та справляння плати за аеронавігаційні послуги на маршруті, які надає у повітряному просторі України національний провайдер Украерорух.

15:22:27 18.05.2021

Підписання Декларації про європейську перспективу України наближає повноцінну інтеграцію у Європейський Союз – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський разом з лідерами Естонії, Латвії та Литви на запрошення Президента Польщі Анджея Дуди третього травня цього року взяв участь в урочистостях з нагоди 230-ї річниці ухвалення Конституції Речі Посполитої – першого такого документа у Європі, зіставного із сучасними конституціями, який набув чинності.

12:36:28 05.05.2021

Працюємо над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифікату про імунітет від COVID-19

Під час онлайн-зустрічі Ольга Стефанішина, Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, та Вєра Юрова, Віцепрезидентка Європейської комісії з питань цінностей та прозорості, обговорили початок спільної роботи над сумісністю українського та європейського Цифрового сертифікату про імунітет від COVID-19 (Digital Green Certificate).

12:58:05 16.04.2021