Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 листопада 2021 року в Україні буде проведено 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху (далі – Тиждень), який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання. З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19, більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі. Надаємо для ознайомлення Загальний план заходів з проведення 2-го етапу Тижня (додається) та запрошуємо долучитися до усіх заходів. Більш детальна інформація про Тиждень:

15:46 15.11.2021

Ключовий європейський провайдер е-ідентифікації планує зайти на український ринок

Компанія Nets A/S планує відкрити офіс в Україні. Це ще більше наблизить Україну до Єдиного цифрового ринку з ЄС та допоможе в процесах цифровізації.  Про це повідомила Заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська під час робочого візиту до Данії.

15:37 15.11.2021

«Щеплення — суперсила від хвороб»: захистіть дитину від 10 небезпечних інфекцій

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки та спільно з міжнародними партнерами – UNICEF та USAID – реалізовує загальнонаціональну інформаційну кампанію «Щеплення — суперсила від хвороб» із популяризації рутинної вакцинації дітей та дорослих. У межах цієї кампанії розроблені інформаційний ролик із закликом до батьків вакцинувати дітей відповідно до національного календаря профілактичних щеплень і захистити їх від 10 небезпечних інфекційних хвороб.

14:50 15.11.2021

ПРО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З метою реалізації Закону Украйни від 21.05.2021 № 1477-ІХ «Про внесення зміни до статті 2 Закону Украйни «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги» Урядом прийнята постанова   № 835 від 11 серпня 2021 р. «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».

14:31 15.11.2021

До уваги побутових споживачів газу!

На виконання листа Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації від 05.1 1.202 І року №21/02/01-07/1551 щодо обставин та причин переходу наприкінці вересня-початку жовтня поточного року значної частини побутових абонентів газу Одеської області одного із постачальників газу до іншого (зокрема, ТОВ «Газ Технолоджі»), який невдовзі припинив свою діяльнісіь, розслідуються та детально вивчаються регулятором НКРЕКП.

14:21 15.11.2021

ЗАПРОШУЄМО долучитися до масштабної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, яка триває з 1 по 30 листопада 2021 року!

Інформуємо щодо дії  масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, який триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

12:09 12.11.2021

Продовжує діяти онлайн-платформа «Інформація про коронавірус»

Нагадуємо, що на сайті Одеського обласного центру громадського здоров’я продовжує діяти онлайн-платформа «Інформація про коронавірус» (див. за посиланням https://healthcenter.od.ua/coronavirus/) з матеріалами щодо коронавірусу (СOVID-19) від ЦГЗ, МОЗ, ВООЗ, UNICEF, Кабінету міністрів України, які постійно оновлюються. Матеріали поділені на тематичні групи: друковані, відео-ролики, ілюстративні матеріали та диференційована за цільовими аудиторіями:

11:44 12.11.2021