Новий штам коронавірусу “Омікрон”: що відомо

Всесвітня організація охорони здоров’я назвала новий штам коронавірусної хвороби “Омікрон” таким, що викликає занепокоєння. Таку ж саму класифікацію було надано і Європейським центром по контролю за хворобами.

14:02 02.12.2021

Підвищення прожиткового мінімуму: як зміниться розмір соцвиплат із 1 грудня 2021 року

В Україні 1 грудня втретє за рік зросте розмір прожиткового мінімуму, від якого залежить багато соціальних виплат, зокрема пенсії та допомога на дітей. Окрім того, очікується другий етап підвищення мінімальної зарплати. «Слово і діло» розібралося, для яких категорій українців та як зміниться розмір виплат від держави.

12:01 02.12.2021

Ми - проти насильства!

Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія "16 днів проти насильства", що збільшує розуміння та обізнаність про всі форми насильства та сприяє створенню соціального простору, вільного від насильства. Метою відеоролика є привернення уваги на підвищення рівня обізнаності громадськості про проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах. #16днівпротинасильства

11:34 02.12.2021

2 грудня - Міжнародний день боротьби за відміну рабства

Міжнародний день боротьби за скасування рабства відзначається щорічно 2 грудня. Саме цього дня 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

11:25 02.12.2021

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє

у зв`язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

16:33 01.12.2021

КУ «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» інформує:

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі Снідом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.

12:32 01.12.2021

РОЗГЛЯНУВШИ ПОТОЧНІ І ПЕРСПЕКТИВНІ ПИТАННЯ  ЖИТТЯ ГРОМАДИ, ДЕПУТАТИ МАЯКІВСЬКОЇ СІЛЬРАДИ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ПРЕЗИДЕНТА.

РОЗГЛЯНУВШИ ПОТОЧНІ І ПЕРСПЕКТИВНІ ПИТАННЯ ЖИТТЯ ГРОМАДИ, ДЕПУТАТИ МАЯКІВСЬКОЇ СІЛЬРАДИ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО ПРЕЗИДЕНТА.

Відбулась 20 сесія Маяківської сільської ради восьмого скликання. Вів засідання голова Маяківської сільської територіальної громади Віктор Дяченко.

16:28 30.11.2021

ПЕРША ЛЕДІ ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ВІДВІДАЛА ФОРУМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ СТВОРЕННЮ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ВСІХ

Перша леді Олена Зеленська відвідала в Києві форум громадянського суспільства під гаслом «Незалежна Україна – це країна рівних можливостей!». Понад 500 представників українських та міжнародних громадських організацій, волонтерів, експертів зібралися для обміну досвідом у створенні суспільства рівних можливостей.

15:25 30.11.2021