УХВАЛЕНО ЗМІНИ ЩОДО МІЖРЕГІОНАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів.

11:10 09.11.2021

ПЕРШІ 5 КМ, ДОРОГИ ОДЕСА – БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКИЙ – МОНАШІ, ПОЧИНАЛИ ВІДНОВЛЮВАТИ У РАМКАХ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», розпочато капітальний ремонт ділянки дороги Н-33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші/М-15/ у селищі міського типу Овідіополь.

10:58 09.11.2021

Як спростили отримання COVID-сертифікатів — головне з брифінгу Мінцифри та МОЗ

Мінцифра продовжує будувати зручну державу, тому робить отримання COVID-сертифікатів максимально зручним і швидким. Минулого тижня спростили процес генерації сертифікатів про вакцинацію — тепер для цього не потрібен електронний підпис. А вчора запустили пункти допомоги з отримання СOVID-сертифікатів у центрах вакцинації в Києві.

10:45 09.11.2021

В НАДЛИМАНСЬКОМУ, ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», РЕМОНТУЮТЬ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», в селі Надлиманське, триває капітальний ремонт сільського будинку культури: ремонтуються внутрішні приміщення з частковим переплануванням; проводиться зовнішнє оздоблення фасаду з утепленням; облаштовані пандуси; встановлені оновлені водостічна система і блискавкозахист; відновлюються системи інженерного забезпечення та проводиться благоустрій території з встановленням огорожі.

09:14 09.11.2021

В СЕЛІ НАДЛИМАНСЬКЕ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУЮТЬ ШКОЛУ

В Одеській області реалізується Програма Президента України «Велике будівництво», яка полягає у масштабній розбудові якісної інфраструктури України. Це – школи та дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти, мости і дороги державного і місцевого значення.

08:43 09.11.2021

В УКРАЇНІ РЕКОМЕНДУВАЛИ ЩЕПИТИ ПРОТИ COVID-19 ДІТЕЙ 12-17 РОКІВ, ЯКІ НЕ НАЛЕЖАТЬ ДО ГРУПИ РИЗИКУ ТЯЖКОГО ПЕРЕБІГУ COVID-19, АЛЕ ЛИШЕ ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ В НИХ УСІХ ОБОВ’ЯЗКОВИХ РУТИННИХ ЩЕПЛЕНЬ.

В Україні рекомендували щепити проти COVID-19 дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, але лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.

12:51 05.11.2021