«АСОЦІАЦІЯ БЛАГОДІЙНИКІВ УКРАЇНИ» ОГОЛОШУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об’єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації. Свою діяльність вона скеровує на створення максимально сприятливих умов для розвитку благодійності в Україні; впровадження системи трансферу сучасних технологій ведення благодійної діяльності, модернізацію сучасного законодавства, яке регулює здійснення доброчинної діяльності в Україні, широку популяризацію доброчинності в суспільстві.

15:05 16.12.2021

Оголошено проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу!

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

14:50 16.12.2021

єПідтримка в Дії — Уряд схвалив постанову щодо виплат 1000 грн від держави

Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Якщо ви вакциновані двома дозами і маєте сертифікат у застосунку Дія, то зможете отримати 1000 грн від держави і витратити їх на театри, кіно, музеї, спортзали, концерти, книги, внутрішні перевезення. Сьогодні Уряд ухвалив постанову щодо програми єПідтримка. Як вона працюватиме в Дії, дізнайтеся з сайту — https://e-aid.diia.gov.ua.

14:47 16.12.2021

Увага! Увага! Запрошуємо всіх жителів на урочисте відкриття головної ялинки громади!

Запрошуємо наймолодших жителів на відкриття головної ялинки Маяківської громади, яке відбудеться 19 грудня 2021 року о 12.00 годині на центральній площі с. Маяки. На вас чекає анімаційно-інтерактивна пригода «Діти Морози з різних країн світу», веселі конкурси, розваги, тематичні фотозони, ходулісти та гарний настрій.

16:36 14.12.2021