Про доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь- яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, а також у інших розпорядників, визначених Законом України “Про доступ до публічної інформації”.

Доступ до публічної інформації здійснюється шляхом:

• надання інформації у відповідь на запит;
  • оприлюдненням інформації на власних ресурсах;
  • оприлюдненням інформації у форматі відкритих даних.

Для реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Маяківська сільська рада, розпорядженням сільського голови визначені відповідальні особи Подати запит на інформацію, розпорядником якої є Маяківська сільська рада, можна одним зі шляхів:

1. Заповнити онлайн-форму подачі запиту.
  2. Скласти текст запиту в довільній формі або скористатись шаблоном форми (Форма 1 для подання письмового інформаційного запиту від фізичної особи; Форма 2 для подання письмового інформаційного запиту від об'єднань громадян; Форма 3 для подання письмового інформаційного запиту від юридичних осіб) та надіслати одним із способів, найзручнішим для вас:
  • електронною поштою silrada777@i.ua
  • (УВАГА! Гарантовано будуть розглянуті запити на інформацію до Маяківської сільської ради, відправлені тільки на цю адресу електронної пошти)
  • поштою на адресу вул. Богачова, 99, 67654, с.Маяки, Біляївського району (на конверті вказати: «Запит на інформацію»)
  1. Зателефонувати та подати запит усно за номером: (048)5233073.

Звертаємо увагу, що дублювати свій запит та надсилати його різними шляхами не потрібно!

Запит на інформацію має містити:

1. Ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Термін надання відповідей на запити 5 робочих днів. Розпорядник має право продовжити термін розгляду запиту до 20 робочих днів (із обов’язковим повідомленням запитувача), якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних.