Привітання голови Маяківької СТГ Віктора ДЯЧЕНКА з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:27

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів громадської волі, професіоналів, які на місцях реалізовують плани  громад в життя.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву, сьогодні вдається реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку Маяківської сільської територіальної громади. Вашим професіоналізмом, патріотизмом, енергією твориться історія самоврядності нашої країни.

Мирного неба, щастя, добробуту, всіляких земних гараздів!

Голова Маяківської СТГ Віктор ДЯЧЕНКО.