З Новим роком та Різдвом Христовим!

За українськими звичаями, новорічні та різдвяні свята вважаються чарівним часом, в якому справджуються найзаповітніші побажання, а у домівках українців панує віра, надія та любов.

09:20 31.12.2021

СЕСІЯ НОВИХ ПРОГРАМ І КОРЕГУВАННЯ ДІЮЧИХ. У новий  рік – з бездефіцитним бюджетом!

СЕСІЯ НОВИХ ПРОГРАМ І КОРЕГУВАННЯ ДІЮЧИХ. У новий рік – з бездефіцитним бюджетом!

На засіданні чергової сесії Маяківської сільської ради основна увага була приділена аналізу підсумків року, що минає  з корегування вже працюючих цільових програм і прийнятті нових, доцільність яких вимагає сьогодення.

16:45 28.12.2021

ВИЗНАННЯ ДОСЯГНЕНЬ МАЯКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Керівництво Одеської ОДА за підсумками третього 2021 року кварталу року підсумувала роботу 91 територіальної громади регіону. За версією Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу серед громад з чисельністю населення від 10 до 15 тисяч результат роботи Маяківської сільської територіальної громади визнано як другий кращий в області.

16:25 28.12.2021

У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ УДРУГЕ СТАРТУВАВ НОВОРІЧНИЙ ПРОЕКТ «ДИВОВИЖНА ПОШТІВКА»

На новорічно-різдвяні свята українці знову матимуть змогу надіслати одне одному незвичайні листівки. У мережі Інтернет удруге стартував проект «Дивовижна поштівка». Колекція електронних листівок від українських художників створена під патронатом першої леді Олени Зеленської.

16:22 28.12.2021

Привіт, це довідник безбар’єрності

Чи задумувалися ви, з якими труднощами стикаються батьки маленьких дітей? Наскільки складно підтягнути дитячий візочок сходами одній людині без сторонньої допомоги, зайти з ним до магазину, де немає пологого входу чи пандуса, або у транспорт без спеціального пониження? Про цю проблему ми не замислюємось, поки самі не стаємо батьками чи поки в нашому близькому оточенні не з’являються діти. Усі ці сходинки, бордюри та високі пороги — це все бар’єри, які не дозволяють батькам чи опікунам вільно пересуватися з маленькими дітьми. Це також перепони, що ускладнюють пересування людям з інвалідністю, для яких більшість українських міст і сіл є архітектурно недоступними, а також людям старшого віку й іншим представникам маломобільних груп населення.

14:56 28.12.2021

У 2022 РОЦІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ПОЧНЕТЬСЯ МОДЕРНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Протягом двох років «Великого будівництва» в Україні оновили понад 40% основної мережі доріг. Наступного року роботи продовжаться, а крім того стартують нові масштабні проєкти.

13:25 28.12.2021

Ліквідація наслідків негоди на території Маяківської громади

27-28 грудня для ліквідації наслідків негоди автошляхи у межах населених пунктів Маяківської громади обробляють працівники КП "Наше село". Для оброблення використовується піщано-соляна суміш. Роботи продовжуються.

12:50 28.12.2021