Інформаційні повідомлення

До уваги громадськості!

"Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля"  Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області

11:05:57 14.03.2024

Інформаційне повідомлення про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються ТОВ “ЮГТЕПЛО-1”

Доводимо до вашого відома, що Товариство з обмеженою відповідальністю “ЮГТЕПЛО-1” (далі – ТОВ “ЮГТЕПЛО-1”) подало до Маяківської сільської ради Одеського району Одеської області заяву та пакет документів щодо розрахунку зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії і постачання гарячої води на планований період з 01.02.2024 року по 30.09.2024 року  (ДОДАЄТЬСЯ).

16:37:02 09.01.2024

До уваги громадськості!

13:55:20 05.09.2023

ugteplo1odesa@gmail.comДоводимо до вашого відома, що Товариство з обмеженою відповідальністю “ЮГТЕПЛО-1” (далі – ТОВ “ЮГТЕПЛО-1”) подало до Маяківської сільської ради Одеського району Одеської області заяву та пакет документів щодо розрахунку зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії і постачання гарячої води на планований період з 01.10.2023 року по 30.09.2024 року (ДОДАЄТЬСЯ).

11:07:25 15.08.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ від 10.08.2023 р. про публічнупропозицію (оферту) ТОВ «Маякиводоканал» про укладення ТИПОВОГО ДОГОВОРУ з власником(користувачем) будівлі (приміщення у будівлі) про наданняпослуг з централізованоговодопостачання

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України Постанови №85 від 02.02.2022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690», на виконання  Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Товариство з обмеженою відповідальністю “МАЯКИВОДОКАНАЛ” (код ЄДРПОУ 44520465) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ТИПОВОГО ДОГОВОРУ з власником (користувачем) будівлі (приміщення у будівлі) про надання послуг з централізованого водопостачання (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках, власників (співвласників, користувачів)приватних будинків та земельних ділянок.

10:43:41 10.08.2023

Увага, громадське обговорення у сфері надання соціальних послуг сім’ям/особам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Відповідно до пункту другого статті 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» на підставі рішення Маяківської сільської ради № 57/10-VIII «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» Маяківською сільською радою проводиться громадське обговорення пропозиції Авангардівської селищної ради щодо співробітництва у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» у сфері надання соціальних послуг сім’ям/особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, фахівцями із соціальної роботи, відповідно до рішення Авангардівської селищної ради «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» від 23.06.2023 року №2003-VIII.

15:08:37 25.07.2023

Повідомлення про намір КП «Наше село» здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання села Удобне Маяківської СТГ

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КП «Наше село» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання в наступних розмірах:

15:54:37 04.07.2023

Повідомлення про намір комунального підприємства ”Наше село” здійснити зміну тарифів на послуги з водовідведення села Маяки Маяківської СТГ Згідно на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КП “Наше село” інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з водовідведення в наступних розмірах: - для всіх споживачів — 34,18 грн. за 1 куб.м.

11:43:26 12.05.2023

Повідомлення про намір “ФОП Устіч Микола Олександрович” здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів сіл Йосипівка та Лібенталь Маяківської СТГ

Згідно рішення Виконавчого комітету Маяківської сільської ради “Про визначення переможця конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в селах Йосипівка та Лібенталь Одеського району Одеської області” №32/8-2022 від 24  листопада 2022 року та на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ФОП Устіч М.О. інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів в наступних розмірах:

17:31:51 14.02.2023