Формування місцевого бюджету громади

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Проєкт рішення сесії Маяківської сільської ради Про бюджет Маяківської сільської територіальної громади на 2021 рік

Додаток № 6

Рішення виконавчого комітету Маяківської сільської ради № 1/12-2020 від 08.12.2020 р. Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про бюджет Маяківської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Додаток № 6

Проект рішення виконавчого комітету Маяківської сільської ради (доопрацьований) Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про бюджет Маяківської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Додаток № 6

Проект рішення виконавчого комітету Маяківської сільської ради  Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про бюджет Маяківської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Проект рішення сесії "Про бюджет Маяківської сільської територіальної громади на 2021 рік"

Додаток № 5

Протокол № 2 засідання робочої групи з питань формування бюджету Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік від 27.11.2020 р.

Протокол № 1 засідання робочої групи з питань формування бюджету Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік від 04.11.2020 р.