КНП "Маяківський ЦПМСД" запрошує всіх бажаючих на вакцинацію від COVID-19 !

Вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесенного COVID-19.

09:02:57 30.07.2021

АТ «ДТЕК Одеські електромережі» повідомляє наступне

В період з 2018 року в АТ «ДТЕК Одеські електромережі» почастішали випадки нападу домашніх тварин (собак) приватних домогосподарств на персонал підприємства під час виконання ними службових обов’язків.

12:21:07 15.07.2021

Культурно-освітній марафон «Наша незалежність»

До 30-ліття незалежності в Україні запускають культурно-освітній марафон «Наша незалежність». Він має на меті поширення фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України.

15:12:04 14.07.2021

До уваги аграріїв!

Постановою кабінету міністрів України від 12.05.25021 року     № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі-Порядок) визначено напрямки сільськогосподарської продукції на 2021 рік.

15:23:01 22.06.2021

До уваги мешканців! Проводиться опитування населення стосовно стратегії розвитку туризму на території Маяківської територіальної громади

Просимо перейти за посиланням та заповнити гугл-форму щодо стратегії розвитку туризму на території Маяківської територіальної громади https://forms.gle/ZnFK1Yr9j11CBHyT6

14:45:15 16.06.2021