Оголошення

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МАЯКІВСЬКОЇ СТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У СЕЛІ МАЯКИ

26 квітня 2024 року з 09.00 до 12.30 год. у приміщенні ЦНАПу Маяківської сільської ради за адресою: с. Маяки, вул. Європейська (колишня назва вулиці Богачова), 99 буде проведено виїзний прийом громадян для мешканців Маяківської СТГ начальником відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр) управління обслуговування громадян  Головного управління Пенсійного фонду України.

09:50:51 24.04.2024

До уваги мешканців сіл Маяки, Надлиманське – 16 квітня буде відсутнє водопостачання!

За інформацією «Інфоксводоканал» у зв’язку з ремонтними роботами на Кароліно-Бугазькому водогоні 16 квітня 2024 року буде відсутнє водопостачання у селах Маяки та Надлиманське Маяківської територіальної громади.

10:39:34 15.04.2024

Просимо створити живий коридор для зустрічі нашого Героя Андрія ПОДЧИНКА

Сьогодні, 09 квітня, орієнтовно о 17:30 год. ПРОСИМО створити «живий коридор» для зустрічі нашого Героя Андрія Подчинка від каплички на початку села Маяки по вулицях: Європейська (Богачова),  Мельнична, Одеська (Пушкіна), 48.

13:56:21 09.04.2024

Шановні жителі громади!

Цьогорічна весна з рясними дощами сприяє активному росту трав’яного покрову і чагарників. Працівниками комунального підприємства сільської ради постійно проводиться відповідна робота з прибирання та обкосу території громади, але давайте пам’ятати, що закон зобов’язує нас спільно дбати про порядок і чистоту в наших селах, бути свідомими громадянами і дбайливими жителями своєї громади.

09:57:36 04.04.2024

До уваги мешканців села Удобне

За повідомленням ДТЕК Одеські Електромережі, у зв’язку з виконанням профілактичних робіт на електромережах, може бути відсутня електроенергія у селі Удобне, а саме:

11:03:03 03.04.2024

До відома мешканців Маяківської громади!

Працівники служби у справах дітей Маяківської сільської ради невідкладно реагують на всі повідомлення про загрозу життю та здоров’ю дітей, а також залишення дітей без батьківського нагляду.

10:47:10 13.03.2024