Оголошення

У Маяківській громаді відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ до Дня матері, Дня сім’ї та Дня вишиванки

Шановні жителі та гості Маяківської громади, ЗАПРОШУЄМО вас на благодійний концерт на підтримку ЗСУ до Дня матері, Дня сім’ї та Дня вишиванки «Магія травневих свят», який відбудеться 16 травня о 16.00 годині у Будинку культури села Маяки за адресою: вулиця Преображенська, 22-А.

11:32:09 15.05.2024

30 квітня в місті Одеса та Одеській області оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки 29 квітня.

«У звʼязку з загибеллю пʼяти людей, внаслідок російської ракетної атаки по Одесі, сьогодні в Одеській області оголошено день жалоби. Висловлюю свої щирі співчуття тим, хто втратив близьких…», — йдеться у повідомленні голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера.

09:53:46 30.04.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МАЯКІВСЬКОЇ СТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У СЕЛІ МАЯКИ

26 квітня 2024 року з 09.00 до 12.30 год. у приміщенні ЦНАПу Маяківської сільської ради за адресою: с. Маяки, вул. Європейська (колишня назва вулиці Богачова), 99 буде проведено виїзний прийом громадян для мешканців Маяківської СТГ начальником відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр) управління обслуговування громадян  Головного управління Пенсійного фонду України.

09:50:51 24.04.2024

До уваги мешканців сіл Маяки, Надлиманське – 16 квітня буде відсутнє водопостачання!

За інформацією «Інфоксводоканал» у зв’язку з ремонтними роботами на Кароліно-Бугазькому водогоні 16 квітня 2024 року буде відсутнє водопостачання у селах Маяки та Надлиманське Маяківської територіальної громади.

10:39:34 15.04.2024

Просимо створити живий коридор для зустрічі нашого Героя Андрія ПОДЧИНКА

Сьогодні, 09 квітня, орієнтовно о 17:30 год. ПРОСИМО створити «живий коридор» для зустрічі нашого Героя Андрія Подчинка від каплички на початку села Маяки по вулицях: Європейська (Богачова),  Мельнична, Одеська (Пушкіна), 48.

13:56:21 09.04.2024

Шановні жителі громади!

Цьогорічна весна з рясними дощами сприяє активному росту трав’яного покрову і чагарників. Працівниками комунального підприємства сільської ради постійно проводиться відповідна робота з прибирання та обкосу території громади, але давайте пам’ятати, що закон зобов’язує нас спільно дбати про порядок і чистоту в наших селах, бути свідомими громадянами і дбайливими жителями своєї громади.

09:57:36 04.04.2024

До уваги мешканців села Удобне

За повідомленням ДТЕК Одеські Електромережі, у зв’язку з виконанням профілактичних робіт на електромережах, може бути відсутня електроенергія у селі Удобне, а саме:

11:03:03 03.04.2024