Шановні жителі Маяківської сільської територіальної громади!

Відповідно до розпорядження сільського голови від 23.11.2021  р. № 387-2021 « Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції Авангардівської селищної ради про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад у сфері інклюзивної освіти» 01 грудня  2021 року 0 15.00 в медіа-центрі с. Маяки відбудеться громадське обговорення пропозиції про співробітництво між Авангардівською селищною територіальною громадою та Маяківською сільською територіальною громадою у формі делегування Маяківській сільській раді Авангардівською селищною радою повноважень з надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр Маяківської сільської ради» дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, які проживють (навчаються) на території Авангардівської селищної територіальної громади із передачею відповідних фінансових ресурсів щодо її відповідності потребам територіальної громади.

14:22:28 25.11.2021

Оголошення про вакансію

Комунальна установа «Центр фінансового обслуговування закладів та установ» Маяківської сільської ради Одеського району Одеської області (с. Маяки, вулиця Богачова, 99) запрошує на роботу фахівця на посаду бухгалтера.

14:08:40 25.11.2021

Оголошення про вакансію

Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» Одеського району Одеської області (с. Маяки, вулиця Богачова, 98, другий поверх адмінбудівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини) потрібні фахівці із соціальної роботи для проведення соціальної роботи, яка буде здійснюватись на території с. Маяки та с. Надлиманське Маяківської територіальної громади.

17:13:20 22.11.2021

15:56:15 22.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання ст.ст.211-215 Закону України «Про культуру» , Маяківська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Маяківської сільської ради.

15:12:18 22.11.2021

Повідомлення про намір ТОВ “МАЯКИВОДОКАНАЛ» здійснити встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання сіл Маяки та Надлиманське Маяківської СТГ

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ТОВ “МАЯКИВОДОКАНАЛ» інформує про намір здійснити встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання в наступних розмірах:

18:09:18 18.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ

17.11.2021 року о 15:00 год. відбудеться засідання постійної комісії Маяківської сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітертури, охорони пам'яток, історисчного середовища та благоустрою за адресою: с.Маяки, вул.Богачова, 99.

10:17:38 16.11.2021

УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Маяківська сільська рада доводить до відома депутатів та населення громади про скликання 20 сесії VIІІ скликання 18.11.2021 року о 12:00 годині в приміщенні Будинку культури села Маяки (с. Маяки, вул. Преображенська, 22-А)

14:05:38 09.11.2021