Всеукраїнська акція «Родинні історії війни»

Український інститут національної пам’яті продовжує започатковану у 2020 році акцію «Родинні історії війни» до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом.

10:43:39 07.05.2021

Вогнеборці закликають громадян бути свідомими і не порушувати законодавство, випалюючи сухостій!

В Україні розпочався пожежонебезпечний період. У цей час, унаслідок необережного поводження з вогнем, або ж зумисного підпалу сухостою, можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров'я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум'я.

10:23:44 07.05.2021

ДО УВАГИ!

До уваги сільгосппідприємств усіх форм власності.

12:19:29 28.04.2021

УВАГА

Увага! Червоний рівень епідемічної небезпеки на території Одеської області скасовується.

12:11:59 28.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Важлива інформація для бажаючих отримати щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca (виробництво Південна Корея)!

14:47:23 23.04.2021