Дата: від до Скинути

В СЕЛІ НАДЛИМАНСЬКЕ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУЮТЬ ШКОЛУ

В Одеській області реалізується Програма Президента України «Велике будівництво», яка полягає у масштабній розбудові якісної інфраструктури України. Це – школи та дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти, мости і дороги державного і місцевого значення.

08:43 09.11.2021

В УКРАЇНІ РЕКОМЕНДУВАЛИ ЩЕПИТИ ПРОТИ COVID-19 ДІТЕЙ 12-17 РОКІВ, ЯКІ НЕ НАЛЕЖАТЬ ДО ГРУПИ РИЗИКУ ТЯЖКОГО ПЕРЕБІГУ COVID-19, АЛЕ ЛИШЕ ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ В НИХ УСІХ ОБОВ’ЯЗКОВИХ РУТИННИХ ЩЕПЛЕНЬ.

В Україні рекомендували щепити проти COVID-19 дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, але лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.

12:51 05.11.2021

ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ: ТАРИФИ НА ОПАЛЕННЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ НЕ БУДУТЬ ПІДВИЩУВАТИСЯ В ЖОДНОМУ З РЕГІОНІВ

Умови Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води мають виконуватися у всіх регіонах країни. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

11:47 05.11.2021

Продовжує діяти онлайн-платформа «Інформація про коронавірус»

Нагадуємо, що на сайті Одеського обласного центру громадського здоров’я продовжує діяти онлайн-платформа «Інформація про коронавірус» (див. за посиланням https://healthcenter.od.ua/coronavirus/) з матеріалами щодо коронавірусу (СOVID-19) від ЦГЗ, МОЗ, ВООЗ, UNICEF, Кабінету міністрів України, які постійно оновлюються. Матеріали поділені на тематичні групи: друковані, відео-ролики, ілюстративні матеріали та диференційована за цільовими аудиторіями:

14:26 04.11.2021

Триває обговорення проєкту Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області

Управління комунікацій та інформаційної політики обласної державної адміністрації інформує, що на виконання Указу Президента України від 27.09.2021 №487/2021 «Про Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки» розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27.10.2021 №1086/од-2021 утворена Регіональна координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при голові Одеської обласної державної адміністрації та затверджене Положення про неї.

15:38 03.11.2021

Територіальний сервісний центр 5146 інформує: "Як відновити пошкоджені, втрачені чи викрадені номерні знаки?"

Для відновлення пошкоджених, втрачених чи викрадених номерних знаків транспортного засобу до будь-якого територіального сервісного центру МВС необхідно надати:

15:33 03.11.2021