Зустріч з прикордонниками

У Маяківській сільській територіальній громаді завжди велика увага приділяється патріотичному вихованню, розумінню нашою молоддю суті понять "захист Вітчизни","служба в армії". Саме з цією метою відбулася зустріч учнів Надлиманського ЗЗСО з прикордонниками Кароліно-Бугазького загону. Діти дуже вдячні лейтенанту Євгену Фірцаку за цікаво організоване знайомство учнів з армійським побутом, навчанням та діями вояків під час тривоги. Вразив учнів своїми розмірами прожектор, за допомогою якого ведуться нічні спостереження за навколишнім середовищем, дізналися вони і про особливості облаштування бліндажів,сподобалась можливість приміряти військове спорядження, знайомство з різними видами зброї.

15:43 10.11.2021

В Йосипівському ЗЗСО  Маяківської сільської ради відбулося відкриття ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

В Йосипівському ЗЗСО Маяківської сільської ради відбулося відкриття ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У кожного народу є талановиті митці-поети, письменники. Саме вони прославляють свою країну ,звеличують її серед інших націй світу. Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.

15:40 10.11.2021

«Щеплення — суперсила від хвороб»: пам'ятайте про ревакцинацію

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки та спільно з міжнародними партнерами – UNICEF та USAID – реалізовує загальнонаціональну інформаційну кампанію «Щеплення — суперсила від хвороб» із популяризації рутинної вакцинації дітей та дорослих. Зокрема, українцям нагадують про ревакцинацію і закликають вчасно її робити.

15:30 10.11.2021

Кращі практики комунікації між владою та громадськістю під час пандемії COVID-19

12 листопада 2021 року ГО «Інститут Громадської Експертизи» в межах проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, буде проведено он-лайн конференцію «Кращі практики комунікації між владою та громадськістю під час пандемії COVID-19».

17:09 09.11.2021

Правила поїздок між регіонами: які документи потрібні пасажирам

З 21 жовтня набули чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки. Стосуються вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

16:32 09.11.2021

Як знайти лікаря, з яким укласти декларацію?

Чи існує електронна база лікарів первинної ланки, з якими можна укласти декларацію? Таке питання часто ставлять у коментарях. Всі дані про заклади ПМД, які мають договір з НСЗУ, про кожного лікаря, який працює в цих центрах, поліклініках та амбулаторіях, містяться в електронній системі охорони здоров'я. Це - відкрита інформація. Знайти її можна на нашому дашборді “Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги”мhttps://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmd-map.

11:13 09.11.2021

УХВАЛЕНО ЗМІНИ ЩОДО МІЖРЕГІОНАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів.

11:10 09.11.2021

ПЕРШІ 5 КМ, ДОРОГИ ОДЕСА – БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКИЙ – МОНАШІ, ПОЧИНАЛИ ВІДНОВЛЮВАТИ У РАМКАХ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», розпочато капітальний ремонт ділянки дороги Н-33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші/М-15/ у селищі міського типу Овідіополь.

10:58 09.11.2021

Як спростили отримання COVID-сертифікатів — головне з брифінгу Мінцифри та МОЗ

Мінцифра продовжує будувати зручну державу, тому робить отримання COVID-сертифікатів максимально зручним і швидким. Минулого тижня спростили процес генерації сертифікатів про вакцинацію — тепер для цього не потрібен електронний підпис. А вчора запустили пункти допомоги з отримання СOVID-сертифікатів у центрах вакцинації в Києві.

10:45 09.11.2021

В НАДЛИМАНСЬКОМУ, ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», РЕМОНТУЮТЬ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», в селі Надлиманське, триває капітальний ремонт сільського будинку культури: ремонтуються внутрішні приміщення з частковим переплануванням; проводиться зовнішнє оздоблення фасаду з утепленням; облаштовані пандуси; встановлені оновлені водостічна система і блискавкозахист; відновлюються системи інженерного забезпечення та проводиться благоустрій території з встановленням огорожі.

09:14 09.11.2021