До Дня працівника соціальної сфери України

Дата: 03.11.2022 13:12

Фото без описуСьогодні соціальний працівник – це своєрідна «швидка соціальна допомога», адже

тут працюють небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує їхньої допомоги, особистості. Праця соціального працівника скромна, але завжди сповнена гуманізму, милосердя,  душевного тепла і зігріта співчуттям та любов'ю до ближнього.
         Відзначення цього свята – справедлива пошана суспільства за щоденну, не завжди

помітну, але таку потрібну справу – розв'язання соціальних проблем населення.

Одним з прикладів небайдужості до чужої проблеми є робота фахівця із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» Карети Галини Іванівни, яка тривалий час здійснювала соціальний супровід особи з інвалідністю – Будяка Володимира Ігоровича, який за певних обставин залишився без обох нижніх кінцівок.

Завдяки щоденній допомозі Карети Г.І. у подоланні труднощів і розв’язанні важливих життєвих проблем Володимира, йому надана надія на краще життя.

Під час соціального супроводу була здійснена кропітка робота щодо відновлення особистих документів Будяка В.І., вирішення питань, пов’язаних  з військовим обліком, а саме головне – питання протезування нижніх кінцівок.

Залишивши інвалідний візок у майбутньому, Володимир отримав можливість самостійного пересування та працевлаштування, за що він безмежно вдячний людині з щирою душею – Кареті Галині Іванівні.