Готовність до вкрай складного опалювального сезону та підготовка пунктів обігріву: відбулась щотижнева апаратна нарада керівників Маяківської громади

Дата: 31.10.2022 13:32

Під головуванням очільника Маяківської сільської територіальної громади Віктора ДЯЧЕНКА за участю секретаря ради, заступників сільського голови та керівників структурних підрозділів відбулась апаратна нарада, під час якої було обговорено всі сфери життєдіяльності громади.

Проаналізовано стан підготовки до нинішнього опалювального сезону в закладах соціальної сфери, надано низку доручень начальникам відділів щодо своєчасного забезпечення вищезазначених закладів твердим та альтернативним паливом.

Також, триває робота щодо налагодження повноцінної роботи пунктів обігріву на території Маяківської сільської ради. Говорили і про нагальні питання медицини, освіти, культури, соціального захисту та надання послуг населенню.

В підсумку наради всі структурні підрозділи та відділи отримали необхідні рекомендації згідно поставлених завдань.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.