Електронний кабінет особи з інвалідністю

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами) розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю.

11:37 02.11.2021

ВАКЦИНАЦІЯ В УКРАЇНІ

В Україні процес вакцинації проти COVID-19 розпочався 24 лютого 2021 року. Вакцинація від COVID-19 є добровільною та безоплатною.

11:07 02.11.2021

Відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 77-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у мітингу-реквіємі, присвяченому 77-й річниці звільнення України від фашистських загарбників, що відбудеться 28 жовтня 2021 року о 10:00 у селі Маяки біля сільського Меморіалу Слави, що у центрі села.

14:56 27.10.2021

Рятувальники застерігають громадян від необережного поводження з вогнем у природних екосистемах!

З початку року на Одещині сталось понад 1700 пожеж в природних екосистемах. Лише у жовтні місяці сталось 270 таких пожеж. Внаслідок загоряння на відкритих територіях гине родючий шар землі, страждають птахи і тварини. Інколи такі небезпечні події наносять шкоду майну, житлу, і навіть здоров'ю громадян.

16:37 26.10.2021