З нагоди Дня ветерана Маяківська громада вшанувала пам’ять визволителів України

Дата: 03.10.2022 16:28

Щорічно в усьому світі 1 жовтня відмічається Міжнародний день людей похилого віку відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН. В Україні День ветерана відмічається відповідно до Указу Президента України. З метою гідного відзначення цих свят на території громади протягом минулого тижня відбулося ряд заходів у всіх селах Маяківської громади.

У п’ятницю, 30 вересня 2022 року о 09.00 год. ранку, біля сільського  Меморіалу Слави у центрі села Маяки зібралися місцеві жителі, працівники закладів та установ громади різної форми власності, громадськість аби вшанувати загиблим воїнів на загальнонаціональній хвилині мовчання.

«Герої, які назавжди залишаться в нашій пам’яті та в наших серцях! Воїни, що за майбутнє нашої держави, за майбутнє наших дітей віддали найдорожче – своє життя. Пам’ятаємо і шануємо!» – зазначив у своєму виступі голова громади Віктор ДЯЧЕНКО.

Квіти подяки та пам’яті лягли до пам’ятників та пам’ятних знаків Героїв-визволителів.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису???????