ЄБРР допоможуть модернізувати системи зрошення на Одещині

Дата: 04.10.2022 15:23

У  Маяках відбулася робоча зустріч щодо обговорено Проект з реконструкції комплексу споруд з Нижньо-Дністровської зрошувальної системи Одеського району, Одеської області за підтримки ЄБРР за участі радника Міністра аграрної політики і продовольства України Михайла СОКОЛОВА та директора Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алли СТОЯНОВОЇ.

Відновлення систем зрошення Нижньо-Дністровської системи в пріоритеті Уряду. Саме Одещину Президент України Володимир Зеленський визначив першочерговою з відновлення і будівництва зрошувальних систем, особливо це гостро відчулося з приходом окупантів на наші землі.

Європейський Банк Реконструкції та розвитку готовий виділити на реалізацію проекту значні кошти, що дасть змогу найближчим часом збільшити площу поливних земель від ГНС.

Нарада відбулася аби отримати зворотній зв’язок від аграріїв Одеського району щодо готовності до розширення поливних земель та збільшення потужностей вирощування овочівництва на них.

«Для Маяківської громади та  навколишніх територій можливість поливу сільськогосподарських земель відіграє важливу роль, адже ми знаходимося у зоні ризикованого землеробства. А продуктивність землі, роботи сільгоспвиробників – основні джерела наповнення місцевих бюджетів, розвитку регіону», – зазначив голова Маяківської СТГ Віктор ДЯЧЕНКО.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.