У Маяківській громаді вітали педагогів та бібліотекарів

Дата: 04.10.2022 12:40

З нагоди Дня працівників освіти та Всеукраїнського дня бібліотек Маяківський сільський голова Віктор ДЯЧЕНКО відзначив грамотами та подякою представників освітянської та бібліотечної галузі громади.

Очільник громади подякував працівникам бібліотек та закладів освіти за плідну роботу на своїх нивах та побажав усім міцного здоров’я, родинного затишку, маленьких та великих щоденних радощів та якомога швидшої спільної перемоги.

Свято – це завжди теплі вітання… Саме тому, за відданість справі, високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освіти громади та з нагоди свята – Дня працівників освіти сільський голова нагородив грамотами: вчителів – Ларису ГАРАМУ (Удобненський ліцей),  Віру НЕМИРОВСЬКУ (Йосипівський ліцей), Анжелу КЛОПАТНЮК (Надлиманський ліцей), Анастасію РОМАЩУК (Маяківський ліцей); вихователів – Ларису МІЛОВУ (ЗДО «Ягідка»), Ірину НАЛЕЖИТУ (ЗДО «Оленка»), Анастасію ТРОХІНУ (ЗДО «Джерельце»), а також помічника вихователя  Людмилу УРЕТЮ (ЗДО «Перлинка») та головного бухгалтера Надію НІКІФОРОВУ (ЗДО «Сонечко»); директора Надлиманської мистецької школи – Сергія ПЕТРИЧИЦЯ; заступника директора ДЮСШ – Наталію ВЧЕРАШНЮ; вчителя-реабілітолога ІРЦ – Євгенію АНТОНЕНКО.

За відданість справі, високий професіоналізм, сумлінну працю та з  нагоди Всеукраїнського дня бібліотек оголошено подяку колективу КУ «Публічна бібліотека».

Вітали молодих вчителів громади – Аліну СКІПОР, Олександру ЛУПАШКО, Наталію БІСІРКІНУ, Ольгу ВАСИЛИК, Анастасію ДОВГАНЮК. З рук Віктора ДЯЧЕНКА отримали пам’ятні подарунки на побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Долучилися до слів привітань з відзнаками за сумлінну працю і шановні гості освітнього свята.

Подяки від голови Консультативної ради при Президенті України з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти, народного депутата України Сергія КОЛЕБОШИНА отримали: Пелагея ЧЕКОЙ – вчитель фізики Йосипівського ліцею та Лариса САГАЙДАК – вчитель хімії та біологівї Удобненського ліцею.

Почесну відзнаку Одеської обласної ради вручено Вірі ЗБРОЖКО – директору Надлиманського ліцею.

Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Одеської обладміністрації та Одеської райвійськадміністрації нагороджено: Тетяну МАТЮЩЕНКО – педагог-організатора Надлиманського ліцею та Романа МАГДЕНКО – вчителя географії Маяківського ліцею відповідно.

Приємною новиною стало відзначення вчителя Маяківського ліцею на державному рівні – Миколі МАЙСТРОВУ вручено Подяку від комітету Верховної ради України з питань освіти та впровадження інноваційних технологій. Наші вітання!

Родзинкою свята став виступ корифеїв Маяківської сцени колективу «Дністровський вінок». Гарного настрою додав запальний виступ молодої вчительки Алани СКІПОР. Співали для присутніх – Ілона ІВАНОВА та Інна ЛУПАШКО.

Атмосферу свята створили працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» Маяківської сільської ради.

Традиційно всі колективи закладів освіти громади отримали вітання та подарунки від депутата Одеської обласної ради Марини ЗІНЧЕНКО.

Теплі й сердечні слова звучали на адресу всіх працівників освітніх та бібліотечних закладів громади, в руках яких знання як вогники – освітлюють шлях кожній людині.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.