Дата: від до Скинути

В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА ПІВНОЧІ ОДЕЩИНИ, В СЕЛІ СТАВРОВЕ, ЗБУДУВАЛИ І ВІДКРИЛИ НОВУ ШКОЛУ

Нова, сучасна школа в селі Ставрове Подільського району Одеської області, отримала нове життя в рамках реалізації  програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво». Довгобуд з 13-річною історією нарешті завершено і введено в експлуатацію.

14:10 23.10.2021

Усе про вакцини від COVID-19 в Україні: Comirnaty/Pfizer-BioNTech

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

14:40 22.10.2021

До відома сільгосптоваровиробників, що займаються вирощуванням гречки.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 886 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь» обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на 1 га посіву гречки. Комісія працює за адресою:    м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради №2, 14-й поверх, кімн. 1417.

17:09 20.10.2021

ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ З ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, НА ОДЕЩИНІ ПРОДОВЖУЄ УСКЛАДНЮВАТИСЬ

Одеська область посідає 10 рейтингове місце в країні. За добу на минулому тижні реєструвалось в середньому – 1200 випадків, тоді як на попередньому їх було 1053. Інтенсивний показник на 100 тисяч населення склав 7172,0 та перевищив на 3,6% середній по країні (6919,0). Показник смертності склав 150,9 на 100 тисяч населення та нижче на 5,1% показника по країні (159,2).

17:07 20.10.2021

УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ! ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ У СЕЛАХ МАЯКИ ТА НАДЛИМАНСЬКЕ

За повідомленням Інфоксводоканалу у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на Кароліно-Бугазькому водогоні, водопостачання у селах Маяки та Надлиманське буде відсутнє 21.10.2021 з 09:00 до 14.00 годин.

16:43 20.10.2021

Iнформацiя стосовно сплати податкiв та зборiв до бюджетiв з використанням Єдиного рахунку

Кабiнет Мiнiстрiв України постановою вiд 29 квiтня 2020 року №321 затвердив Порядок функцiонування єдиного рахунку та виконання норм статтi 351 Податкового кодексу України центральними органами виконавчої влади, який мiстить описи наступних процесів:

13:02 20.10.2021

«Червона зона»

З понеділка 18 жовтня 2021 року діятимуть наступні обмеження:

17:58 18.10.2021

Привітання Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКА з Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

У День захисників і захисниць України ми вшановуємо подвиг усіх героїв, які боролися за незалежність України на всіх етапах її історії: українського козацтва, воїнів Української Повстанської Армії, Героїв сьогодення – Героїв Небесної Сотні, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

09:37 14.10.2021

В Україні запроваджуватимуть велику програму енергозбереження – Глава держави

Україна повинна бути енергонезалежною, тому за підтримки Європейського Союзу в нашій країні запроваджуватимуть велику програму з енергомодернізації. Про це розповів Президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання представників ЗМІ за підсумками 23-го Саміту Україна – ЄС у Києві.

10:15 13.10.2021