Що означає безбар’єрність: основні терміни

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

08:50 18.01.2022

Чи потрібно декларувати «ковідну тисячу»?

Програма для вакцинованих громадян «єПідтримка» вже працює на повну. Якщо ви встигли нею скористатися ще у минулому році, то вам, напевно, цікаво, чи потрібно декларувати цю тисячу гривень.

08:30 18.01.2022

Відбулася робоча зустріч керівництва Біляївської ДПІ та Маяківської територіальної громади

Сьогодні, 14 січня 2022 року була проведена зустріч з питань взаємодії Біляївської державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби в Одеській області з Маяківською сільською територіальною громадою.

15:39 14.01.2022

КЛЮЧОВІ ЗАВДАННЯ УРЯДУ НА 2022 РІК

В цьому році Уряд ставить собі за мету завершити пандемію в тому вигляді, в якому вона існує вже 2 роки. Для цього Уряд забезпечив достатню кількість вакцин не тільки для громадян 12+, але і бустерні дози для більшого захисту  на весь 2022 рік. Станом на сьогодні в Україні вже вакциновано майже 50% дорослого населення. І робота в напрямку захисту життя та здоров’я українців лишається пріоритетною.

09:30 14.01.2022