Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МАЯКІВСЬКОЇ СТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

28 січня 2022 року з 09.00 до 12.00 год. у приміщенні Маяківської сільської ради за адресою: вул. Богачова, 99 буде  проведено виїзний прийом громадян для мешканців Маяківської  СТГ начальником відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр) управління обслуговування громадян  Головного управління Пенсійного фонду України.

12:30 26.01.2022

22 січня – День Соборності України: В ЄДНОСТІ СИЛА

22 січня 1919 року український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Уже протягом 103 років ми щорічно відзначаємо цей день як свято демократичного єднання українців в Українській державі.

11:41 21.01.2022

УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ! ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ У СЕЛАХ МАЯКИ ТА НАДЛИМАНСЬКЕ

За повідомленням Інфоксводоканалу у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на Кароліно-Бугазькому водогоні, водопостачання у селах Маяки та Надлиманське буде відсутнє протягом доби з 08.00 год. 25.01.2022 року по 08.00 год. 26.01.2022 року.

10:31 21.01.2022

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

10:25 21.01.2022

“Довідник безбар’єрності ” - гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані норми безбар’єрної мови

“Довідник безбар’єрності ” - гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані норми безбар’єрної мови. Він створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської  у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

10:22 21.01.2022

Запрошуємо жителів Маяківської громади на покладання квітів з нагоди відзначення Дня Соборності України

21 січня 2022 року о 10:00 годині з нагоди відзначення Дня Соборності України відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (у центрі с. Маяки, вул. Богачова, 99 ).

11:44 20.01.2022

Ми єдині. Ми - Україна !!! 22 січня Україна святкує День Соборності !

З метою відзначення загальнонаціонального державного свята - Дня Соборності України, що відмічається 22-го січня, Міністерство культури та інформаційної політики України до вашої уваги пропонує відеоролік  на правах соціальної реклами.

11:20 20.01.2022