Дата: від до Скинути

Важливо знаходити час для профілактичних медоглядів. Набагато простіше протидіяти захворюванням до їх виникнення чи на етапі раннього діагностування.

Те ж стосується і раку. Захворювання можуть проходити безсимптомно, тому жінкам важливо дбати про своє здоров'я, проходячи онкоскринінг: - Починаючи з 20 років щорічно потрібно проходити обстеження грудних залоз. - Здавати тест на вірус папіломи людини 1 раз на 5 років у віці з 30 до 50 років. - Починаючи з 40 робити мамографію 1 раз на 2 роки. - Після 50 проходити колоноскопію 1 раз на 5 років. - Робити цитологічну діагностику у гінеколога:  1 раз на 3 роки (у віці 20-30 років)  1 раз на 5 років (у віці 30-50 років)

16:31 24.01.2024

До Дня Соборності України

22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. З початку російсько-української війни цей день набув особливого значення. Міністерство культури та інформаційної політики України презентує тематичне відео, присвячене цьому дню.

09:26 22.01.2024

Як «активувати» пільги учасникам бойових дій на оплату «комуналки»: роз’яснення

У нашій країні стрімко збільшується кількість осіб, які набувають пільгових статусів, зокрема, учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, а також члени сім’ї загиблих. Відтак, стає більш актуальною роз’яснювальна робота щодо реалізації права на пільги серед зацікавлених категорій громадян. Про алгоритм дій стосовно реалізації пільги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам бойових дій ідеться у роз’ясненні юристки ГО «Юридична сотня» Ірини Дмитренко.

15:55 18.01.2024

Уряд скасував заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг споживачам, які мають заборгованість з їхньої оплати (як побутових (населення), так і промислових (підприємств), які не є критичною інфраструктурою).

09:29 18.01.2024

Як зрозуміти що ви емоційно виснажені

У шаленому ритмі життя, у тривалій напрузі ми не відразу помічаємо, як виснажуємося. Здається, тримаємося, та з кожним днем все гірше. У цей час важливо помітити дзвіночки про втому, що накопичилася, і вчасно потурбуватися про свій стан — змінити діяльність, звички, переглянути режим сну й харчування, спосіб проведення вільного часу тощо.

09:40 17.01.2024

Головне, що всередині – харчуйся тим, що робить тебе уважним!

Одним з основних кроків залучення українців до здорового способу життя є Реформа системи шкільного харчування, ініційована Оленою Зеленською. Відеоролики «Головне – що всередині» створені для підвищення обізнаності дорослих і дітей щодо впровадження здорових звичок у їжі та покликані змінити харчові звички українців. Комунікаційна кампанія «Головне – що всередині» реалізується Представництвом ЮНІСЕФ в Україні та Урядом України в партнерстві з першою леді України, Міністерством освіти та науки України та Міністерством охорони здоров’я України.

17:13 11.01.2024