Дата: від до Скинути

Сьогодні, 26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення.

Народжені захищати: 10 фактів про Нацгвардію 26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.

12:10 26.03.2024

Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Спеціалісти-епідеміологи стверджують, що основними причинами спалахів є залучення до приготування страв випадкових осіб, котрі не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни, а також порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Факторами передачі інфекції найчастіше стають готові страви, молоко і молочні продукти, кондитерські вироби, які готуються "із запасом", що призводить до накопичення у продуктах збудників інфекційних захворювань.

17:07 25.03.2024

Рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Служба у справах дітей покликана захищати права кожної дитини, здоров'я і життя дитини є одним із пріоритетів нашої діяльності.

14:11 20.03.2024

Ценхрус довгоголковий – небезпечний карантинний бур’ян!

Одним із карантинних бур᾽янів, який обмежено поширений в Україні, є це́нхрус довгоголковий (Cenchrus longispinus (Hack.) Fernald) - однорічний бур’ян родини злакових, що пригнічує ріст культурних рослин, а також завдає шкоди тваринництву і людям.

10:24 14.03.2024

Як подати заяву про субсидію в Дії

Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хвилин - на порталі Дія (https://bit.ly/3wJ3Fvj).

14:20 07.03.2024