Ти як?

Якщо ваш стан змінився, скажімо, кудись поділася звична активність, погіршилися сон чи апетит, а від мотивації досягати цілей не лишилося і сліду, — це може бути сигналом, що вашій менталочці необхідна підтримка.

14:49 06.02.2024

Мінцифри працює над тим, щоби зробити процес усиновлення більш зручним та доступним. Мета – цифровізувати процес, зробити його прозорішим та ефективнішим, спростити та прискорити етапи усиновлення.

Уже зараз українці можуть подати заяву про усиновлення та зібрати необхідний пакет документів онлайн, без особистого відвідування державних установ.

14:41 06.02.2024

Звернення Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКО з нагоди дня пам’яті героїв Крут

У кожного народу є свої герої, які становлять гордість теперішнього й прийдешніх поколінь. Безумовно такими героями для нас, українців, є київські студенти, які на початку далекого 1918-го року стали на захист Києва від більшовицької навали.

17:21 29.01.2024

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Пам’ятна дата відзначається щорічно 27 січня – саме цього дня 1945 року під час Другої світової війни визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей.

15:14 27.01.2024

Важливо знаходити час для профілактичних медоглядів. Набагато простіше протидіяти захворюванням до їх виникнення чи на етапі раннього діагностування.

Те ж стосується і раку. Захворювання можуть проходити безсимптомно, тому жінкам важливо дбати про своє здоров'я, проходячи онкоскринінг: - Починаючи з 20 років щорічно потрібно проходити обстеження грудних залоз. - Здавати тест на вірус папіломи людини 1 раз на 5 років у віці з 30 до 50 років. - Починаючи з 40 робити мамографію 1 раз на 2 роки. - Після 50 проходити колоноскопію 1 раз на 5 років. - Робити цитологічну діагностику у гінеколога:  1 раз на 3 роки (у віці 20-30 років)  1 раз на 5 років (у віці 30-50 років)

16:31 24.01.2024

До Дня Соборності України

22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. З початку російсько-української війни цей день набув особливого значення. Міністерство культури та інформаційної політики України презентує тематичне відео, присвячене цьому дню.

09:26 22.01.2024