Ти як?   Як відрізнити відчуття тривоги від тривожного розладу?

Ти як? Як відрізнити відчуття тривоги від тривожного розладу?

Відчуття тривоги виникає коли людина починає переживати і тривожитися через деякі обставини в житті. Це абсолютно обґрунтоване відчуття, адже людина за допомогою нього може сховатися від небезпеки і згуртуватися, аби захистити себе при потребі. Особливо зараз, в умовах війни українцям притаманно переживати та тривожитись надмірно. Тож, відчуття тривоги саме по собі не робить людину тривожною, і не є підставою для діагнозу “тривожний розлад”.

15:01 04.03.2024

Премія імені Івана Франка: Держкомтелерадіо розпочав прийом творів

Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня. До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті, національної свідомості та самобутності, а також спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

14:54 04.03.2024

Про оголошення в Одеській області дня жалоби

Внаслідок нічної атаки ворожих дронів по місту Одеса виникли руйнування багатоквартирного будинку та об’єкту критичної теплової інфраструктури в результаті яких загинули та постраждали цивільні люди.

12:40 02.03.2024

Інформація щодо популяризації сімейних та наближених до сімейних форм виховання

Забезпечення та додержання прав дітей визначає майбутнє Української держави. Конвенція ООН про права дітей першою кинула стереотипам минулого виклик – визнала дитину самостійним суб’єктом права, а її інтереси пріоритетними щодо потреб суспільства.

16:48 28.02.2024