Дата: від до Скинути

УРЯД ЗБІЛЬШИВ КОМПЕНСАЦІЇ РОБОТОДАВЦЯМ ЗА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ФАХІВЦІВ З ЧИСЛА ВПО І ВПО З ІНВАЛІДНІСТЮ

Уряд збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Таке рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 27 грудня.

16:58 11.01.2024

"ДІЯ.ОСВІТА"

«Дія.Освіта» – це наступний етап проєкту «Дія. Цифрова освіта», що стартував у 2020 році і був зосереджений на цифровій грамотності та цифрових навичках. Тепер головною метою «Дія.Освіта» є новий суттєвий крок вперед не тільки у цифрових знаннях, а й загалом у навичках та вміннях, що є актуальними у сучасному світі. Проходження будь-якого освітнього серіалу на платформі «Дія.Освіта» передбачає отримання відповідного сертифікату. Вважаємо, що широкій аудиторії різного віку та досвіду можуть бути корисними такі тематичні розділи порталу «Дія.Освіта», як «Безпека», «Кібербезпека», «Безбар’єрність», «Державні послуги», «Цифрові навички», «Ментальне здоров’я» та інші.

16:21 05.01.2024

Опитування для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

14:30 05.01.2024

Інформаційна кампанія “Обирай ДШВ”

Міністерство оборони України проводить інформаційну кампанію“Обирай ДШВ”, яка спрямована на утвердження іміджу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та підвищення мотивації військовозобов’язаних до проходження військової служби в Силах оборони.

16:12 04.01.2024

У Маяківській громаді діти пільгових категорій отримали цінні подарунки

Згідно місцевої Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на 2021-2025 роки Маяківської сільської ради протягом різдвяно-новорічних свят понад 30 діток Маяківської громади отримали цінні подарунки. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах. Працівники служби у справах дітей Маяківської сільської ради від імені Голови громади Віктора ДЯЧЕНКА привітали з прийдешніми святами. Побажали дітям мирного неба, здійснення усіх мрій і сподівань та вручили дітям новорічні подарунки.

11:55 03.01.2024