В Маяківській громаді українська хустка є оберегом!

Сьогодні Всесвітній день української хустки, а в Україні продовжується флешмоб «Зроби фото з хусткою». До акції долучилися й жителі Маяківської громади. Найцікавіші світлини можна подивитися написнувши на хештег – #Mayakivska_gromada_hustka_nash_oberig Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Це невід’ємна частина української культурної спадщини. Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українок, а й модниць всього світу. А от же українське вкотре стає світовим трендом. Хустка завжди є прикрасою, символом краси українки. В Маяківській громаді хустка є оберегом!

18:04 07.12.2023

Оголошуємо набір до Третьої штурмової бригади!

Ми кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримаємо оборону Бахмуту.

14:12 07.12.2023

Щорічна вакцинація проти грипу — найефективніший спосіб профілактики цього захворювання.

Найкраще отримати її у вересні, до початку сезону грипу. Але якщо не встигли — вакцинуватися можна впродовж всього осінньо-зимового періоду. Існує міф, що вакцина навантажує організм, тому він стає слабшим у боротьбі з усіма захворюваннями.Та насправді все навпаки. Після введення вакцини імунітет проти грипу формується вже через 7-14 днів.

14:03 07.12.2023

Профілактика ботулізму

Гостре токсико-інфекційне захворювання ботулізм ‒ це харчове отруєння, яке може призвести до тяжких наслідків. Водночас у більшості випадків його можна уникнути, дотримуючись простих харчових правил. Основною причиною ботулізму є вживання в їжу неякісно приготовлених продуктів, що були забруднені бактеріями ботулізму.

13:46 07.12.2023

У Маяківській громаді проходить щорічна виставка-акція «Ялинка»

З 05 грудня в приміщенні Маяківської сільської ради проходить щорічна виставка-акція «Ялинка», з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, залучення молодого покоління до джерел і процесу створення виробів українського народного мистецтва тощо.

13:27 07.12.2023