Завершальна сесія Маяківської сільської ради 2023 року

65 сесія VIII скликання Маяківської сільської ради підсумувала рік що минув в житті громади. Вів засідання Маяківський сільський голова Віктор ДЯЧЕНКО. Оцінивши результати року, що минув, депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного розвитку нашої сільської територіальної громади на 2023 рік та прогнозованих показників на 2024-2025 роки.

16:59 29.12.2023

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ

28 грудня в Маяківській сільській територіальній громаді пройшов захід "Перша ліга", який був проведений відповідно до загальнонаціонального проєкту фізичного виховання здобувачів освіти «Пліч-о-пліч зі спортом»,

16:37 28.12.2023

Що написати близькій людині, яка захищає Україну? (Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?")

Що сказати сьогодні захисникам і захисницям? Як підбадьорити, подякувати, не бовкнути зайвого? Просто відкиньте усі кліше і скажіть, що у вас на думці, головне — від чистого серця

10:46 21.12.2023

Як подолати відчуття тривожності? (Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?")

Усі ми час від часу відчуваємо тривожність  Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння.

10:38 21.12.2023

В мобільному застосунку «Моя податкова» нові сервіси – Головне управління ДПС в Одеській області

Головне управління ДПС в Одеській області інформує платників податків, що користувачі мобільного застосунку «Моя податкова» мають можливість просто, зручно та швидко:

10:38 21.12.2023

«Головне – що всередині»: Харчуйся тим, що робить тебе винахідливим

В Україні триває інформаційна кампанія «Головне – що всередині», покликана нагадати кожному про важливість правильного харчування та підвищити обізнаність дорослих і дітей щодо впровадження здорових харчових звичок.

10:03 21.12.2023

УВАГА!!!

На виконання наказу ООВА “Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану” та з метою максимальної економії електричної енергії на території Маяківської сільської територіально громади:

17:00 19.12.2023

Турнір з футзалу між командами Маяківської громади на підтримку Збройних Сил України.

Благодійний фонд ʼʼМилосердяʼʼ за підтримки голови Маяківської СТГ Віктора ДЯЧЕНКО та депутата Одеської обласної ради Марини ЗІНЧЕНКО проводить турнір з футзалу між командами Маяківської громади на підтримку Збройних Сил України.

16:54 15.12.2023