БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ

На сторінці Invictus Games: Team Ukraine триває реєстрація кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2025 у Ванкувері-Вістлері, Канада.

16:07 12.04.2024

Що таке серйозні порушення щодо дітей під час збройного конфлікту?

Резолюції Ради Безпеки ООН 1261 (1999), 1882 (2009), 1998 (2011) і 2225 (2015) спільно визначають шість серйозних порушень проти дітей під час збройних конфліктів. Ці шість порушень щорічно аналізуються у доповіді Генерального секретаря ООН «Діти та збройний конфлікт» та доповіді Спеціального представника Генерального секретаря ООН у справах дітей і збройних конфліктів.

16:05 12.04.2024

Запрошуємо до участі в Проєкті – Підтримка молодих ветеранів та внутрішньо переміщених осіб в Україні

ГО "Час дії" запрошує молодих ветеранів та ветеранок взяти участь у навчанні в межах проєкту EU4Youth. На відібраних учасників чекає навчання, зустрічі з відомими бізнесменами, економістами та тренерами. Разом з менторами кожен учасник напише бізнес-план.

15:54 12.04.2024

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ "ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ"

У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».

16:08 29.03.2024

Освітні документи тепер в Дії

Виїхали за кордон і забули диплом вдома? Тепер це не проблема. Одні з найочікуваніших документів завжди з вами — в Дії.

12:45 28.03.2024