Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український ВНЗ. Навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів. Та вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх. Дедалі більше молоді обирає навчатися тут. Це складний, але свідомий вибір. Вартий нашої підтримки. Перемагаючи у боротьбі за людей, ми наближаємо повернення наших територій.

12:51 31.01.2022

Павло Зібров закликає вакцинуватись!

МОЗ разом з Товариством Червоного Хреста України запустили всеукраїнську кампанію «Україна вакцинується». У відеороликах відомі люди кожного регіону розповідають про свій досвід та мотивацію вакцинації від COVID-19.

12:33 31.01.2022

Складові безбар'єрності: Ґендер і стать

Почнемо з пояснення, що таке стать. Отже, стать, або біологічна стать — це сукупність анатомо-фізіологічних ознак організму, яка дозволяє розрізняти у більшості організмів чоловічі й жіночі особини. Таке визначення можна прочитати у тлумачному словнику. Суспільство зазвичай каже нам, що є дві статі: чоловіча і жіноча. Однак деякі люди є інтерсекс-особами: з хромосомами, анатомією чи статевими ознаками, які не можна віднести до категорії виключно чоловіків чи жінок. Власне, стать поєднують з біологічними ознаками: набором хромосом, будовою статевих органів тощо.

12:09 31.01.2022

Прем’єр-міністр: Україна має достатні запаси енергоресурсів, аби стабільно пройти цей опалювальний сезон

Енергетична система України працює стабільно, а всі споживачі забезпечені електроенергією. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді 28 січня. Від додав, що жодних «віялових» відключень у 2021-2022 роках не було і не планується.

11:28 31.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

08:25 31.01.2022

29 січня – День пам’яті Героїв Крут

Подвиг студентів, які полягли у бою 1918 року, у боротьбі за незалежну, сильну Українську державу. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України. Подвиг Героїв Крут, у боротьбі за волю України, навічно залишаться, як символ національної честі та гідності.

10:25 29.01.2022