Дата: від до Скинути

Змінити адресу реєстрації або знятись з обліку ВПО відтепер можна онлайн у застосунку Дія

Дві нові послуги додано у застосунок Дія, а саме відтепер є можливість направити заяву для зміни адреси реєстрації або знятись з обліку ВПО. Про це повідомила Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.

06:39 15.12.2022

Покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що трапилася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

15:40 14.12.2022

БІЛА ІРЖА ХРИЗАНТЕМ - PUCCINIA HORIANA HENN

Puccinia horiana P.Hennings внесений до списку карантинних організмів, відсутніх в Україні А-1 згідно Переліку регульованих шкідливих организмів Збудник білої іржі Puccinia horiana P.Hennings є високоспеціалізованим паразитом. На противагу іншим видам іржастих грибів він не має проміжного господаря.

16:48 12.12.2022

В Маяківській громаді майже сотня дітей, сім'ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, отримали нові планшети

З метою покращення умов надання освітніх послуг в умовах повномаштабного вторгнення країни-агресора, за ініціативи Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКА та підтримки депутата Одеської обласної ради Марини ЗІНЧЕНКО, придбано 77 нових планшетів для онлайн-навчання соціально незахищених категорій дітей.

15:24 06.12.2022

Віктор ДЯЧЕНКО: «В Маяківській громаді функціонують «Пункти незламності» з теплом, електрикою та доступом до Інтернету»

З метою попередження випадків переохолодження людей внаслідок відсутності електроенергії чи виникнення іншої надзвичайної ситуації, в громаді функціонують «Пункти незламності».

16:46 29.11.2022

Сьогодні стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня відбувається

Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

12:53 25.11.2022