Безробітні будуть залучені до “Армії відновлення” України

Уряд активізує механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” країни через їх участь у суспільно корисних роботах. Впровадження цього механізму в регіонах обговорювали під час наради Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економіки України Юлії Свириденко з головами обласних та Київської міської військових адміністрації.

12:05 26.10.2022

Якщо у Маяківській сільській  територіальній громаді не стане світла і тепла: прості поради та план дій

Якщо у Маяківській сільській територіальній громаді не стане світла і тепла: прості поради та план дій

Багато людей без світла, води і тепла - такі наслідки російських обстрілів по наших містах і селах.  Українців попередили про непросту зиму і найважчий опалювальний сезон.  До чого бути готовим, якщо раптом не стане світла або газу: описуємо інструкцію для Маяківської сільської територіальної громади. У будинку зникло світло: що треба мати?

10:51 26.10.2022

Віктор ДЯЧЕНКО: «В Україні запустили додаток «єППО» – він допоможе обороняти наше небо»

Звертаюся до всіх жителів та гостей Маяківської громади  до кожного відповідального громадянина, адже тепер кожен українець може долучитися до протиракетної та протиповітряної оборони. Для цього потрібно лише завантажити Android-версію «єППО» на ваш смартфон, пройти авторизацію за допомогою «Дії».

17:18 24.10.2022

Віктор ДЯЧЕНКО: «Від чіткості та злагодженості роботи на місцях значною мірою залежить весь процес евакуації»

В рамках проведення моніторингових візитів до місць масового розміщення внутрішньо переміщених осіб для забезпечення медичного, санітарного та епідемічного благополуччя населення до Маяківської сільської територіальної громади завітали фахівці Держпродспоживслужби і Центру контролю та профілактики хвороб. Ними було оцінено умови проживання, праці та харчування людей в місці визначеному для розселення тимчасово переміщених осіб з частини окупованих територій України.

12:11 14.10.2022

Віктор ДЯЧЕНКО: «Підтримка внутрішньо переміщених осіб під час вимушеної евакуації з частини окупованих територій – один з головних напрямків роботи місцевої влади»

На минулому тижні голова Маяківської громади Віктор ДЯЧЕНКО провів робочу зустріч з менеджером з питань зв’язків з громадськістю БФ «Добрий Самарянин» Романом МЕДЯНИКОМ з метою надання допомоги у вигляді твердого палива для забезпечення опалення приміщень ГО «Маяк Переселенця» в осіньо-зимовий період. У цих приміщеннях планують розмістити внутрішньо переміщених осіб під час вимушеної евакуації з частини окупованих територій України.

13:08 11.10.2022

З Днем заснування села Маяки!

Від себе особисто та всієї Маяківської сільської територіальної громади вітаю Вас з 601-річницею першої письмової згадки про містечко в гирлі Дністра Маяки.

11:30 08.10.2022