Дата: від до Скинути

На Одещині триває відновлення житлових будинків та інфраструктурних об’єктів, пошкоджених російськими ракетними обстрілами.

Вже зовсім скоро мешканці ЖК "Тірас" зможуть повернутися до своїх квартир. Нагадаємо, що в результаті ракетного удару в цьому будинку були пошкоджені майже 50 квартир, 20 з яких були зруйновані повністю.

15:16 13.02.2023

ОБ’ЄДНАНА ШТУРМОВА БРИГАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ «ЛЮТЬ»

Це унікальний воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Його бійці – вольові та вмотивовані патріоти, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському й Донецькому напрямках.

15:15 13.02.2023

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу. МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів. Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

14:04 03.02.2023

Втратили контакт з українським телебаченням? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо:

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

15:52 01.02.2023

Гуманітарна допомога тим хто її потребує

На минулому тижні у селах Йосипівка та Надлиманське Маяківської сільської територіальної громади було здійснено видачу гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщеним, багатодітним, інвалідам I-II групи, пенсіонерам-інвалідам, малозабезпеченим жителям. Це стало можливо завдяки злагодженій роботі Одеського гуманітарного штабу з Маяківською сільською радою. Загалом більш ніж 200 продуктових наборів отримали громадяни.

16:02 23.01.2023