Віктор ДЯЧЕНКО: воїни-інтернаціоналісти і сьогодні героїчно захищають Україну

Покладання квітів з нагоди 34-ї річниці виведення військ з Афганістану, а також до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося сьогодні, 15 лютого, на сільському меморіалу у центрі села Маяки біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

18:04 15.02.2023

До уваги громадськості Маяківської СТГ!

Запрошуємо всіх мешканців та гостей нашої громади приєднатися до спільного виконання Державного Гімну України, утворити  "живий ланцюг єднання" з 30-ти метровим прапором України та вшанувати пам'ять загиблих під час Всеукраїнської хвилина мовчання.

17:29 15.02.2023

Уряд затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.

«Повномасштабна війна росії проти України зруйнувала багато підприємств і змусила мільйони українців переїхати до більш безпечних регіонів. Тому проблема безробіття стала однією з головних, яку має вирішувати Уряд. Сьогодні ми посилюємо ефективність інструментів для покращення ситуації на ринку праці за рахунок розширення програм виплат компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних, яким буває складно знайти роботу. Зокрема, це молодь, яка шукає перше робоче місце, ветерани, люди передпенсійного віку. Розраховуємо збільшити рівень зайнятості українців завдяки економічному стимулюванню роботодавців. На цю програму Уряд передбачив цього року 400 млн грн”, - зазначила Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

15:31 13.02.2023

Майбутнє України в твоїх руках

Щодня, щохвилини захисники, волонтери та громадяни продовжують виборювати крок за кроком перемогу нашої держави та героїчно чинити опір російським окупантам. Україна змінює ставлення до себе і дивує світ, впевнено крокує до світлого майбутнього країни, на яке ми усі беззаперечно заслуговуємо.

15:29 13.02.2023

На Одещині триває відновлення житлових будинків та інфраструктурних об’єктів, пошкоджених російськими ракетними обстрілами.

Вже зовсім скоро мешканці ЖК "Тірас" зможуть повернутися до своїх квартир. Нагадаємо, що в результаті ракетного удару в цьому будинку були пошкоджені майже 50 квартир, 20 з яких були зруйновані повністю.

15:16 13.02.2023

ОБ’ЄДНАНА ШТУРМОВА БРИГАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ «ЛЮТЬ»

Це унікальний воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Його бійці – вольові та вмотивовані патріоти, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському й Донецькому напрямках.

15:15 13.02.2023

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу. МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів. Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

14:04 03.02.2023