Дата: від до Скинути

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Маяківської сільської ради

За головування очільника громади Віктора ДЯЧЕНКА проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному стояло питання, щодо надання висновку про доцільність (не доцільність) позбавлення батьківських прав.

13:16 06.10.2022

ЄБРР допоможуть модернізувати системи зрошення на Одещині

У  Маяках відбулася робоча зустріч щодо обговорено Проект з реконструкції комплексу споруд з Нижньо-Дністровської зрошувальної системи Одеського району, Одеської області за підтримки ЄБРР за участі радника Міністра аграрної політики і продовольства України Михайла СОКОЛОВА та директора Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алли СТОЯНОВОЇ.

15:23 04.10.2022

Мінмолодьспорту розпочинає набір учасників на третій потік онлайн-проекту «Єдина Україна»

Проект «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України.

11:08 04.10.2022

З нагоди Дня ветерана Маяківська громада вшанувала пам’ять визволителів України

Щорічно в усьому світі 1 жовтня відмічається Міжнародний день людей похилого віку відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН. В Україні День ветерана відмічається відповідно до Указу Президента України. З метою гідного відзначення цих свят на території громади протягом минулого тижня відбулося ряд заходів у всіх селах Маяківської громади.

16:28 03.10.2022

Злагоджена робота місцевої влади та фонду «WORLD CENTRAL KITCHEN»

Благодійний фонд World Central Kitchen спільно з Маяківською сільською радою протягом серпня-вересня 2022 року у всіх населених пунктах громади здійснено видачу продуктових наборів вимушено переміщеним особам та громадянам з числа осіб незахищених верств населення громади.

15:38 03.10.2022

“Наше головне завдання – створити максимально безпечні умови для дітей та вчителів, і ми докладаємо до цього максимум зусиль”, – наголосив  Віктор ДЯЧЕНКО

“Наше головне завдання – створити максимально безпечні умови для дітей та вчителів, і ми докладаємо до цього максимум зусиль”, – наголосив Віктор ДЯЧЕНКО

Керівництвом Маяківської громади здійснюється ряд заходів з метою  належної  підготовки готовності укриттів та створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу громади.

14:44 03.10.2022