Дата: від до Скинути

Втратили контакт з українським телебаченням? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо:

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

15:52 01.02.2023

Гуманітарна допомога тим хто її потребує

На минулому тижні у селах Йосипівка та Надлиманське Маяківської сільської територіальної громади було здійснено видачу гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщеним, багатодітним, інвалідам I-II групи, пенсіонерам-інвалідам, малозабезпеченим жителям. Це стало можливо завдяки злагодженій роботі Одеського гуманітарного штабу з Маяківською сільською радою. Загалом більш ніж 200 продуктових наборів отримали громадяни.

16:02 23.01.2023

На території Маяківської громаді під час чергового патрулювання виявили зловмисника, який незаконно рубав дерева

Поліцейські офіцери громади під час патрулювання території громади виявили чоловіка, який займався незаконною вирубкою дерев, тим самим скоїв злочин проти довкілля порушивши ст.65-1 (Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень вздовж берегів річок, каналів, навколо водних об'єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень) Адмінастративного кодексу України. На місце було викликано слідчо-оперативну групу для документування факту злочину. Поліцейські вилучили транспортний засіб з причепом та лісопродукцією, а також знаряддя скоєння злочину – бензопилу. Матеріали направлено до Державної екологічної інспекції Південно Західного округу (Миколаївська та Одеська області) для притягнення винних осіб до відповідальності. Шановні громадяни нагадуємо, що знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень вздовж берегів річок, каналів, навколо водних об'єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень - тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до сорока п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шістдесяти до дев’яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

14:40 23.01.2023

Водохреща-2023: у Маяківській громаді можна буде скупатися на Водохреща у спеціально обладному місці з дотриманням всіх вимог ДСНС

19 січня відзначатимуть свято Водохреща. Вважається, що у цей день освячена вода набуває цілющої сили і якщо в ній скупатися, то хвороби відступлять на увесь рік.

14:38 18.01.2023