ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! Виїзний прийом громадян Центру зайнятості

Центр зайнятості проводить виїзний прийом, який відбудеться 08 лютого 2024 року о 13-00 год. в Маяківській громаді в приміщенні сільської ради за адресою: с.Маяки, вул. Єврейська (колишня назва Богачова), 99.

16:24:24 06.02.2024

Оголошення !

26 січня 2024 року о 10.30 год. за адресою с. Маяки вул. Преображенська, 22-А (Будинок культури) відбудуться навчання для населення з питань надзвичайних ситуацій та пожежної безпеки – консультаційний пункт з питань цивільного захисту. Який створено для проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо питань захисту і дій в умовах надзвичайних ситуацій, інформування населення про заходи реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

16:25:50 24.01.2024

До уваги громадян!

Відділ Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області  приймає у селі Маяки Одеського району Одеської області за адресою: вулиця Богачова, 99 (приміщення Маяківської сільської ради, 1-й поверх).

09:07:59 17.01.2024