До уваги мешканців села Маяки

16:31:00 28.12.2023

Шановні мешканці Маяківської громади !!!

Згідно з рішенням Виконавчого комітету Маяківської сільської ради №24/47-2023 від 23.11.2023 року, оголошується проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання в селах Маяки та Надлиманське Одеського району Одеської області.

10:25:20 23.11.2023

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МАЯКІВСЬКОЇ СТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У СЕЛІ МАЯКИ

24 листопада 2023 року з 09.00 до 12.00 год. у приміщенні 2-ї будівлі амбулаторії с. Маяки за адресою: вул. Богачова, 98 на 2 поверсі у відділі соціального захисту та охорони здоров'я Маяківської сільської ради буде проведено виїзний прийом громадян для мешканців Маяківської СТГ начальником відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр) управління обслуговування громадян  Головного управління Пенсійного фонду України.

16:19:14 21.11.2023

До уваги мешканців села Маяки

За повідомленням ДТЕК Одеські Електромережі у зв’язку з виконанням профілактичних робіт на електромережах може бути відсутня електроенергія у селі Маяки, а саме: 18 та 19 листопада з 08.00 год. до 19.00 год. на вулицях: Богачова, Булавіна, Городня, Малинова, Мельнична, Миру, Новоселів, Олімпійська (Осетяна), Преображенська, Пушкіна, Рибацька, Річна, Степова, провулок Олімпійський (Осетяна) та Олімпійська (Осетяна), СГТ «Гудок» на вулицях: Військова, Лугова.

16:35:55 16.11.2023

Про результати проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів в селах Йосипівка та Лібенталь Одеського району Одеської області

10:45:10 09.11.2023

Шановні жителі громади!

БФ «Право на захист» реалізує багатоцільову програму допомоги від Агенства ООН у справах біженців за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

15:53:56 07.11.2023