15 липня 2024 року відбудеться семінар, присвячений меморіалізації російсько-української війни

Дата: 26.06.2024 16:47

15 липня 2024 року Український інститут національної пам’яті спільно Фондом «Партнерство за сильну Україну» проводить семінар, присвячений меморіалізації російсько-української війни.

Семінар покликаний підвищити рівень обізнаності у громадах щодо сучасних підходів у питаннях меморіалізації; ознайомити із кращими практиками збереження пам’яті про війну та заохотити місцеві громади та ініціативи до орієнтування на них у своїй діяльності.

До участі у семінарі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, установ, закладів, громадських інституцій Одеси та Одещини, що працюють з питаннями збереження і увічнення пам’яті про захисників та спротив російській агресії.

Проведення семінару заплановано у м. Одеса. Під час семінару буде презентовано методичні рекомендації Українського інституту національної пам’яті з меморіалізації війни для місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій (доступні для завантаження за посиланням: https://uinp.gov.ua/.../metodychni-rekomendaciyi-dlya...).

Для участі у семінарі просимо зацікавлених до 28.06.2024 (включно) заповнити реєстраційну форму: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf9hYZuDSb5qAvnfqP62vS... Gxs_Q9m_sbHef46sFA/viewform?usp=sf_link